








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Plafon/függesztett LED lámpa. A lámpa belső és külső terekben egyaránt használható. A fény színének változtatása a lámpán található kapcsoló segítségével: 3000K / 3500K / 4000K. A védettségi fokozat IP65 - ellenállás az időjárási hatásokkal szemben.
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Nappali fehér/Meleg fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A teljes fényáram | 1770 lm |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Sugárzási szög | 110 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Alak | Négyzetes |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 12 W/18 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Színhőmérséklet | 4000 K/3500 K/3000 K |
| Kapcsolási ciklusok száma | 30000 ON/OFF |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 12 W/18 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 125 W |
| Típus | Kültéri mennyezeti lámpa/Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Izzók száma | 1 |
| Hely | Kert és utak/Fürdőszoba |
| Series | BENO Kanlux |
| Gyártó | Kanlux |

Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás

Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás


Fali, talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető, fém
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Mennyezeti, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, műanyag
Raktáron
Mennyezeti, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás