
EMI kerti raklap párna szett 2db barna
Kerti, raklapbútorra, négyszögletes
Ingyenes szállításMéretek 38×38 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Poliészter Szín Zöld-kék Méretek Hossz: 38 cm Szélesség: 38 cm Magasság: 2,5 cm Kialakítás Ellenálló a víznek, szennyeződéseknek és napsütésnek Alkalmas kültéri használatra Vízlepergető réteggel Praktikus zsinórok a háttámlához való rögzítéshez Az ülőpárna praktikus rejtett cipzárral rendelkezik – a huzat mosható Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C
| Szélesség: | 38 cm |
|---|---|
| Mélység: | 38 cm |
| Kerti | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Szék |
| Forma | Négyszög |
| Kétoldalas | Igen |
| Anyag | Poliészter |
| Hossz | 38 cm |
| Minta | Sima |
| Rögzítés | Fűzős |
| Vízhatlan | Igen |

Kerti, raklapbútorra, négyszögletes
Ingyenes szállítás
Álló
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
50 cm, ⌀ 45 cm, kerek, fém
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
75×100×100-135 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva