








Méretek 90×90×50 cm
Anyag Lakkozott MDF lap Lakkozott bükkfa Laminált Rattan fonat Szín Fehér Bézs Méretek Szélesség: 90 cm Mélység: 50 cm Magasság: 90 cm Lábak magassága: 17 cm Kialakítás Tágas fiók Székkel ellátott szekrény önzáró rendszerrel, belül állítható polc Hafele sínek lassító fiókcsukó rendszerrel Pelenkázó asztal felszerelési lehetősége A komód falhoz rögzíthető - ajánlott Megfelel az európai szabványoknak és biztonsági követelményeknek A gyártás során használt lakkok biztonságosak a gyermekek számára és az EN71/3 szerint tanúsítottak Szerelésre készen szállítva Karbantartás A bútort puha pamut ronggyal, vízzel vagy bútorápoló termékkel nedvesítve kell letörölni. Skandináv stílusú gyerekszoba berendezése az egyszerűségre, a funkcionalitásra és a természetes elemekre összpontosít. Használjon semleges színeket , mint a fehér vagy a szürke a falakon és a fő bútorokon, amelyeket finom pasztell árnyalatokkal egészít ki. A fa elemek meleg és otthonos érzetet adnak. A bútoroknak tiszta vonalúaknak és praktikusaknak kell lenniük, például tárolóhelyes ágyak. Használjon tároló dobozokat és polcokat a játékok rendszerezéséhez. Egészítse ki a teret természetes anyagokkal, mint a pamut és a len, és törekedjen a természetes fény maximális kihasználására, egyszerű lámpákkal kiegészítve.
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 50 cm |
| Magasság: | 90 cm |
| Fa mintázat | Bükkfa |
|---|---|
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Alak | Egyenes |
| Anyag | Laminált |
| Felület | Matt |
| Szín | Bézs |
| Termék színe | Fehér, Bézs |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Tárolóhely | Fiókkal, Ajtóval |
| Anyaga | MDF, Rattan, Laminált |
| Forma | Egyenes |
| Falra szerelhető | Igen |
| Súly | 35 kg |

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron