










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 22890.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 12 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A teljes fényáram | 590 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 40 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 90 Ra |
| Series | LINEAR Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás


Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, bronz, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár

Réz
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron

Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, talajba építhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, álló

Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Mennyezeti, 230V, fa
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Álló
Raktáron
Szolár
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szolár, álló, fa
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

Álló
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás