









Méretek ⌀ 150 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mosható gyerek játszószőnyeg ø150 cm Farmer's Life – Mila Home
| Átmérő: | 150 cm |
|---|
| Típus | Játszó |
|---|---|
| Forma | Téglalap, Kerek |
| Származási hely | TR |
| Anyag összetétele és típusa | Poliészter |
| Szálhosszúság | Szál nélküli |
| Súly | 3.1 kg |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Elhelyezés | Beltér |
| Felület típusa | Digitális nyomtatás |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Hurkolt (Egyenletes) |
| Kollekció | Joyful |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Extra |
| Sűrűség | 1900 g/m² |
| Textil sűrűsége | Közepes |
| Jellemzők | Padlófűtésnél is használható/mosható/robotporszívóval tisztítható/csúszásgátló |
| Ápolás | Mosógépben mosható/mosás 30°C-on/rendszeres porszívózás javasolt |
| Hátsó oldal anyaga | Gumi |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Szín | Színes |
| Gyártó | Mila Home |

160×235 cm, fiúknak, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Klasszikus, téglalap alakú, természetes
Raktáron
120×170 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
120×170 cm, klasszikus, téglalap alakú

160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

132×240 cm
Raktáron

Porcelán
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, fedővel

179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Fali
Raktáron
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron