Hasonlítsd össze az árakat 5990 Ft-tól 6490 Ft-ig 2 webáruházban:
Eglo 64876 - LED Reflektor érzékelővel FILETTI LED/30W/230V 3000K IP44 fehér
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 5990 Ft és 6490 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 04. 30. - 6240 Ft
- 2026. 04. 26. - 6240 Ft
- 2026. 02. 05. - 5990 Ft
- 2026. 04. 30. - 5990 Ft
- 2026. 04. 26. - 5990 Ft
- 2026. 02. 05. - 5990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Reflektor IP44 védelemmel és mozgásérzékelővel. Érzékelő hatótávolsága: akár 7 m. Érzékelési szög: 110°. Alkonyatkapcsoló beállítása: 2 - 1200 lux. Világítási idő beállítása: 7 - 600 mp.
Specifikációk
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Feszültség | 230V |
| Mechanikai ellenállás mértéke | IK06 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Típus | LED Reflektor |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas/Garázs |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 145 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Sugárzási szög | 110 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Alak | Négyszögletes |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| A teljes fényáram | 2058 lm |
| Series | FILETTI Eglo |
| Gyártó | Eglo |
Hasonló termékek

Fem kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Ana kültéri állólámpa
Álló, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Venedig kültéri falra simuló lámpa
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Rimini kandeláber
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Seina mobil kültéri asztali és állólámpa
Szolár, talajba építhető
Raktáron
Roland kültéri fali spotlámpa
Fali, talajba építhető, műanyag
Raktáron
Bornholm kültéri mennyezeti lámpa
Mennyezeti, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Como kültéri falikar
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Rimini kandeláber
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Berlin kültéri falra simuló lámpa
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Berlin kültéri falra simuló lámpa
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Stockholm kültéri állólámpa
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Firenze kandeláber
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Firenze kültéri falikar
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 33079-5 Solar leszúrható lámpa, rozsdamentes acél váz, műanyag búrával, 5db/csomagolás, IP44, színváltó, akkumulátor: V40H 40 mAh 1,2V, Ø:40mm, M:270mm, tartozék: 1xRGB LED 0,06W 3,2V, színváltós
Szolár, fém
Raktáron
Passaggio falba süllyeszthető kültéri lámpa
Fali, talajba építhető
Raktáron
Nook kültéri mennyezeti lámpa
Mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Nidaros kültéri mennyezeti lámpa
Mennyezeti, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Molde kültéri falra simuló lámpa
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri lámpa fogantyúval KIARA 26,5 cm, fehér
Műanyag, fa
Raktáron
Esterno mobil kültéri asztali és állólámpa
Szolár, talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Globo 3158AS - BOSTON kültéri lámpa érzékelővel 1xE27/15W/230V
Mozgásérzékelős, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Molde kültéri falra simuló lámpa
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Zuma Line 1001 - állítható fényerő LED töltőlámpa ESTERNO LED/0,5W/230V fekete I
Szolár, álló, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Roland kültéri fali spotlámpa
Fali, talajba építhető, műanyag
Raktáron
Cremona kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Osram - LED reflektor ENDURA LED/30W/230V 3000K IP65
230V
Raktáron
Modena kültéri állólámpa
Szolár, álló, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Aria LED kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Roland kültéri fali spotlámpa
Fali, talajba építhető, műanyag
Raktáron
Rimini kültéri állólámpa
Szolár, álló, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri lámpa aljzattal TEKSAS 1xE27/20W/230V 44 cm IP44 antracit
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás