








Válassz 2 üzlet közül 15 471 Ft és 17 190 Ft közötti árkategóriában:
LED tölthető asztali lámpa, amely beltéri és kültéri használatra egyaránt alkalmas. Modern stílusáról és a lámpában található, lézersugárra emlékeztető szálról ismerhető fel. 3 fényerőszint – a lámpa talpán található gomb megnyomásával választható. Töltési idő: 3 óra. Az akkumulátor élettartama: minimális fényerőn 16 óra, maximális fényerőn 6 óra. IP54 védelemnek köszönhetően a lámpa fürdőszobába vagy teraszra is helyezhető. Töltés USB-kábellel, amely a csomag része.
| Szolár | Igen |
|---|---|
| Típus | Álló |
| Feszültség | 230V |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 0,5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 10 W |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| A teljes fényáram | 100 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 0,5 W |
| Hely | Kert és utak/Hálószoba/Nappali |
| Funkció | LED technológia/Újratölthető/Lépésekben szabályozható |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 0,5 W |
| Izzók száma | 1 |
| Stílus | Egyéb |
| Series | ESTERNO Zuma Line |
| Gyártó | Zuma Line |

Szolár, talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló, 230V, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
230V, fém
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Álló, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás

Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Álló
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, műanyag
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, talajba építhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Szolár, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás