




Méretek ⌀ 60 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Designos fali tükör LED világítással. Egyszerű, modern stílusának köszönhetően bármely otthonba illik. Állítható színhőmérséklet (3000K, 4000K, 6000K). Könnyű vezérlés érintőkapcsolóval. IP44 védettségi fokozat – különösen fürdőszobai használatra alkalmas, fröccsenő víz ellen védett.
| Átmérő: | 60 cm |
|---|
| Világítással | Igen |
|---|---|
| Forma | Kerek |
| Kerettel | Igen |
| Szín | Fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Típus | Megvilágított tükör |
| Funkció | Lépésekben szabályozható/Érintős kapcsoló/LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 45 W |
| A teljes fényáram | 636 lm |
| Alak | Kerek |
| Színhőmérséklet | 6000 K/4000 K/3000 K |
| Fény színe | Hideg fehér/Nappali fehér/Meleg fehér |
| Hely | Fürdőszoba |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Dugó típusa | C |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Series | LED MIRROR |
| Gyártó | Zuma Line |

Világítással
Elérhető 3 webáruházban

Világítással, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
⌀ 70 cm, világítással, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással, kerettel, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Világítással, kerek
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
Raktáron
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
70×90 cm, világítással, téglalap alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
⌀ 60 cm, világítással, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
80×60 cm, világítással, téglalap alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
⌀ 80 cm, világítással, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
⌀ 60 cm, világítással, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás
60×80 cm, világítással, téglalap alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
⌀ 60 cm, világítással, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással, kerek
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
80×60 cm, világítással, téglalap alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
⌀ 60 cm, világítással, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
Elérhető 3 webáruházban

Világítással, ovális
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás