










A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 37 590 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Egyszerű és elegáns lámpatest, amelyet nyugodtan felszerelhet a fürdőszobai tükör fölé. Fém és tölgy kombinációjából készült, cseresznye dekor felülettel. Az LED technológiának köszönhetően akár 80%-kal csökkentheti az energiafogyasztást – energiatakarékos világítás hosszú élettartammal. Fali rögzítés a tükör fölé.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| A forrás bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 85 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 1230 lm |
| Típus | Fali lámpa/Tükörmegvilágítás |
| Fa dekoráció | Tölgy/Cseresznyefa |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Series | WOODY MIRROR Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás

IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron

IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Ingyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
Mennyezeti, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás