







Méretek 75×40×80 cm
Válassz 2 üzlet közül 20 336 Ft és 23 128 Ft közötti árkategóriában:
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Forgácslemez: Sonoma tölgy Acél: Fekete Méretek Hosszúság: 80 cm Szélesség: 40 cm Asztal magassága: 75 cm Maximális terhelhetőség: 38 kg Súly: 6,8 kg Kialakítás Kis összecsukható munkasztal otthoni irodába és szabadidőhöz Modern, ipari dizájn Az asztal összecsukási lehetősége a hely megtakarítása érdekében Stabil fémkonstrukció Vízálló bevonattal ellátott lap A termék nem alkalmas mászásra vagy felmászásra Szétszerelten szállítva 1 csomag: 89 x 46,5 x 10 cm, 8,4 kg Ipari stílus karakteres és merész megjelenést hoz a belső térbe, amely az öreg gyártóüzemekből merít ihletet. Ez a stílus hangsúlyt fektet a nyers anyagokra, mint a fém, a fa és a beton, ami egyedülálló kontrasztot teremt az esztétika és a funkcionalitás között. Ezen elemek kombinációja jellemet és hitelességérzetet ad a helyiségnek . Az ipari bútorok nemcsak modern megjelenésűek, hanem praktikusak és tartósak is, ideálisak otthoni és kereskedelmi terekbe egyaránt. Megtalálják a helyüket azok között, akik értékelik a minimalista, de ugyanakkor stílusos megoldásokat a mindennapi használatra . Inspirálódjon tovább Íróasztalok Dolgozószoba Irodai székek Irodai szettek Gamer székek Irodai lámpák
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 80 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Összecsukható | Igen |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Típus | Klasszikus, Számítógépes |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Forma | Egyenes |
| Kialakítás | Íróasztalok |
| Polc | Polc nélkül |
| Asztal magassága | 75 cm |
| Lábak anyaga | Acél |
| Fa dekoráció | Sonoma tölgy |
| Nagyság | Kicsi |
| Hosszúság | 80 cm |
| Asztal terhelhetősége | 38 kg |
| Lap anyaga | Forgácslap |
| Súly | 6,8 kg |

75×40×80 cm, összecsukható, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×40×80 cm, összecsukható, klasszikus
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 1 hét múlva
75×40×80 cm, összecsukható, számítógépes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Összecsukható, számítógépes, matt
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
Sarok, számítógépes, matt
Elérhető 6 webáruházban
Ingyenes szállítás
120×60×120 cm, polcos, sarok
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
Számítógépes, matt, ipari stílusú
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
120×60×120 cm, polcos, sarok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
120×60×120 cm, polcos, rusztikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Polcos, sarok, számítógépes
Elérhető 6 webáruházban
Ingyenes szállítás
120×60×120 cm, polcos, sarok
Raktáron

Sarok, számítógépes, matt
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Klasszikus, matt
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 1 hét múlva
Klasszikus, matt, állítható magassággal
Raktáron
Klasszikus, matt, állítható magassággal
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Polcos, sarok, számítógépes
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Matt
Raktáron
76×48×95 cm, számítógépes, matt
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 1 hét múlva
76×50×100 cm, sarok, összecsukható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
76×50×100 cm, sarok, összecsukható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Klasszikus, matt, állítható magassággal
Raktáron
Klasszikus, matt, állítható magassággal
Raktáron
Sarok, számítógépes, rusztikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
76×149×50 cm, sarok, klasszikus
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
76×149×50 cm, sarok, számítógépes
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Klasszikus, matt
Raktáron
Matt
Raktáron
Matt
Raktáron
Sarok, számítógépes, rusztikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, matt
Raktáron
Rusztikus, klasszikus, matt
Elérhető 4 webáruházban
Ingyenes szállítás
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
79-94×147-183 cm, elasztikus
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron