Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 16 290 Ft
- 2025. 05. 06. - 16 290 Ft
Termékleírás
Asztali lámpa nagyítóval. 3 választható fény szín: hideg fehér (6000K) – nappali fehér (4500K) – meleg fehér (3000K). Fényerőszabályozható - 10 fokozatú fényerő. A nagyító 3x-es nagyítást biztosít. Asztalra helyezhető lámpa. A színhőmérséklet és a fényerő kapcsolóval állítható a kábel mentén. Kábel hossza: 1,43 m.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Elhelyezés | Íróasztal |
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
| Szín | Fekete |
| Funkció | Szabályozható dimmerrel/LED technológia |
| Típus | Asztali lámpa/Optika |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Iroda/Hálószoba |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K/4500 K/6000 K |
| A teljes fényáram | 500 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Dugó típusa | C |
| Series | TABLE LAMPS Platinet, MAGNIFYING GLASS Nedis |
| Gyártó | Platinet |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Instabil, egyáltalán semmi.
A(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Állólámpa MACKA 1xE27/60W/230V bézs/barna
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
EGLO 22469 - Kültéri fali lámpa érzékelővel LATERNA 1xE27/60W fekete
Mozgásérzékelős, fali
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8263 - Kültéri lámpa INOX TORCH 1xE27/25W IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
PREZENT 49009 - NORD mennyezeti lámpa 2xE27/60W
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8395 - Kültéri lámpa TOSCANA 1xE27/60W/230V
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8202 - Kültéri fali lámpa VELENCE 1xE27/60W/230V
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rabalux 8208 - Kültéri lámpa VELENCE 1xE27/60W/230V
Függő, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rabalux 7076 - Csillár láncon PETRONEL 1xE27/60W/230V
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 3722 - Mennyezeti lámpa ATHEN 2xE27/60W/230V
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 58227C - Állólámpa NEWCASTLE 1xE27/40W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6048 - Spotlámpa NORTON 3xGU10/50W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 24103W - LED Fali lámpa PEGASI LED/6W/230V
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 31827 - Kültéri LED lámpa LED/7W IP44
Raktáron
Eglo 9682 - CAPASSO-C LED RGB dimmelhető fali mennyezeti lámpa 17W/230V
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár OXFORD 5xE27/15W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár láncon ADELLE 5xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti lámpa 2xE27/60W/230V
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 17383/93/PN - Kültéri fali lámpa KISKADEE 1xE27/42W/230V IP44
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás








