Ajánljuk
Zuma Line D3002 - LED Fürdőszobai tükör háttérvilágítással 24W/230V 3000/4000/6000K IP44
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 42 490 Ft
- 2025. 09. 06. - 42 490 Ft
- 2025. 05. 06. - 40 890 Ft
Termékleírás
Designos falra szerelhető tükör LED világítással. Egyszerű, modern stílusának köszönhetően bármely otthonba illik. Állítható színhőmérséklet (3000K, 4000K, 6000K). Könnyű vezérlés érintőkapcsolóval. Páramentesítő fűtési funkció. IP44 védettségi fokozat – különösen fürdőszobai használatra alkalmas, fröccsenő víz ellen védett.
Specifikációk
| Világítással | Igen |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Típus | Fűtött tükör |
| Funkció | Lépésekben szabályozható/Érintős kapcsoló/LED technológia |
| Színhőmérséklet | 6000 K/4000 K/3000 K |
| Fény színe | Hideg fehér/Nappali fehér/Meleg fehér |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Dugó típusa | C |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| A teljes fényáram | 736 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 50 W |
| Alak | Ovális |
| Series | HEATED MIRROR Zuma Line, LED MIRROR |
| Gyártó | Zuma Line |
A(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Kültéri fali lámpa BRICKY 1xE27/60W/230V antracit IP54
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Aigostar - LED Fali lámpa LED/6,5W/230V 2700K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Dalber 54602 - LITTLE LION gyereklámpa 1xE27/15W/230V
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED állítható éjjeli lámpa ébresztővel BUNNY LED/1,2W/5V 3000K
Éjjeli lámpa
Raktáron
Rabalux 2110 - Fürdőszobai fali lámpa BECCA 1xG9/28W/230V IP44
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED állítható fényű növénynevelő lámpa VITARO 4xLED/10W/230V fekete
230V
Raktáron
Eglo - LED Flexibilis lámpa PASTERI 1xE27/40W+LED/3,8W fehér
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Rugalmas fali lámpa MAYA Double LED/4W/230V + LED/3W fekete
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa TRIANGLE LED/20W/230V antracit IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
































