







LED fürdőszobai dekorációs szalag. A bevonat védi a fröccsenő víztől és portól (IP44). Egyszerű csatlakoztatható rendszer és öntapadós hátoldal biztosítja a problémamentes felszerelést. Teljes készlet tartalmazza a szalagot, tápegységet és távirányítót. Rugalmas anyag egyenes vagy íves felületekre történő telepítéshez. Fehér fény vezérlése (2700-6500K) és fényerőszabályozás lehetősége. Hosszabbítható akár 3 méterig. Szükség szerint vágható. Hossz: 1,5 m. Csatlakozó típusa: C. További információ az elektromos csatlakozókról itt.
| Fő anyag | Műanyag |
|---|---|
| Áramforrás | Villany |
| Feszültség | 230V |
| Típus | LED szalagok |
| Szín | Fehér |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Hely | Fürdőszoba |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Stílus | Dekoratív |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Dugó típusa | C |
| Funkció | LED technológia/Dimmelhető távirányítóval/Távirányító |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 50 W |
| A teljes fényáram | 705 lm |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Series | MAXLED Paulmann, SIMPLED Paulmann |
| Gyártó | Paulmann |