






A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 12 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri dekorációs fényfüzér LED-izzókkal. Izzók száma: 10 (E27, 1W, 90 lm) + 1 csereizzó ajándék. Fény színe: meleg fehér. Világított rész hossza: 5 m. Izzók közötti távolság: 50 cm. A füzérek egymással összekapcsolhatók, akár 100 m hosszban. Az izzók könnyen leszerelhetők és cserélhetők. Védettségi osztály: IP44 (kültéri és beltéri használatra).
| Fő anyag | Műanyag |
|---|---|
| Áramforrás | Villany |
| Feszültség | 230V |
| Típus | Fényfüzérek |
| Szín | Fekete |
| Foglalat | E27 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 1 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 10 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 900 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 10 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Sugárzási szög | 320 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Dekoratív |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Dugó típusa | E |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Series | CHAIN SmartLED |
| Gyártó | SmartLED |

LED szalagok, fali, RGB
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, klasszikus, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, fényfüzérek, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, 12V, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, 230V, álló
RaktáronIngyenes szállítás

LED szalagok, napelemes, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, klasszikus, fali
Raktáron
230V, álló, RGB
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, klasszikus, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, álló
Kiszállítás 2 nap múlva
Fényfüzérek, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, klasszikus, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, fali, RGB
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, klasszikus, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás