Ajánljuk
Philips 70101/31/P2 - LED szalag MYLIVING LIGHTSTRIPS 2m LED/9,5W/230V
Előző árak
- 2026. 04. 16. - 16 390 Ft
- 2026. 01. 06. - 16 390 Ft
- 2025. 12. 17. - 14 790 Ft
- 2025. 12. 13. - 14 090 Ft
- 2025. 11. 22. - 12 390 Ft
- 2025. 11. 18. - 10 690 Ft
- 2025. 10. 08. - 10 690 Ft
- 2025. 08. 19. - 9590 Ft
- 2024. 02. 06. - 10 690 Ft
- 2024. 01. 15. - 11 390 Ft
Termékleírás
LED szalag, amely életre kelti az Ön belső terét.Akárhol rögzítheti, mivel a hátoldalán kiváló minőségű ragasztószalag található.Védő szilikonréteg.Meleg fehér fényben világít.A szalag a megjelölt helyeken igény szerint rövidíthető.Egyszerű telepítés a Plug & Play rendszernek köszönhetően.A szalag csatlakoztatható egy kapcsolóval ellátott konnektorhoz.A lámpa megfelel az EyeComfort követelményeknek - kíméli és nem fárasztja a szemet.
Specifikációk
| Áramforrás | Villany |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Típus | Fali, LED szalagok |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 9,5 W |
| Stílus | Egyéb/Dekoratív |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Funkció | Öntapadós/LED technológia/Kapcsoló a vezetéken |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 9,5 W |
| Dugó típusa | C |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 9,5 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 830 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 60 W |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Színhőmérséklet | 3500 K |
| Series | MYLIVING LIGHTSTRIPS Philips |
| Gyártó | Philips |
A(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED állítható éjjeli lámpa ébresztővel BUNNY LED/1,2W/5V 3000K
Éjjeli lámpa
Raktáron
Brilagi - Kültéri fali lámpa BRICKY 1xE27/60W/230V antracit IP54
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
LED gyereklámpa OXFORD 5xE27/15W/230V mennyezeti
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
LED állítható fényű növénynevelő lámpa VITARO 4xLED/10W/230V fekete
230V
Raktáron
Dalber 54602 - LITTLE LION gyereklámpa 1xE27/15W/230V
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Gyerekszobai mennyezeti lámpa NIMBUS LINEN 4xE27/15W/230V 46x63 cm bézs
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi BENE LED kültéri lámpa szenzorral 18W 230V 22x22 cm IP54
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED fürdőszobai mennyezeti lámpatest VESTAS LED/18W/230V 4000K IP54
Mennyezeti
Raktáron
Kültéri fali lámpa NEELY 1xE27/60W/230V IP54 antracit
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa TRIANGLE LED/20W/230V antracit IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri lámpa BENE LED/24W/230V 26x26 cm IP54
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás






















