

Méretek 23×140×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Méretek A matrac mérete: 140 x 200 cm Magasság: 23 cm Szélesség: 140 cm Hosszúság: 200 cm A matrac keménysége: Közepes H3 Kialakítás Háromféle hab kombinációja – kényelem, támaszték és légáteresztés egyben Lehetőség keményebb oldal választására a HR hab alsó rétegének köszönhetően Középső stabilizáló hab , amely megakadályozza a benyomódást és egyenletesen osztja el a súlyt Alkalmas hátfájdalmak esetén és gyakori alvási helyzetváltoztatásra Hypoallergén Exclusive huzat Aloe vera hozzáadással , 40 °C-on mosható Anyag - Hideg HR hab Magas rugalmasság és tökéletes alkalmazkodás a testhez Rugalmasabb, mint a PUR hab és azonnal visszatér az eredeti állapotába Magas légáteresztés , nedvesség elvezetés és kiváló légkeringés Egyenletesen osztja el a nyomást és támogatja a gerinc egészséges helyzetét Sokkal hosszabb élettartam és légáteresztés más habtípusokhoz képest Anyag - PUR hab A test melege hatására lágyul és alkalmazkodik a test formájához A anyag kiváló rugalmassággal, szilárdsággal és hosszú élettartammal rendelkezik Korlátozza az atkák és penész előfordulását légáteresztő képességének köszönhetően Tippek Egészítse ki a matracot egy minőségi ágyráccsal , amely biztosítja a megfelelő légkeringést Matracvédő meghosszabbítja annak élettartamát Forgassa rendszeresen a matracot – az első évben legalább 4×, későbbiekben legalább 2× évente Rendszeresen porszívózza a matracot – ezzel megőrzi annak tulajdonságait és higiéniáját is A hab színe és a huzat szegélye eltérhet – nincs hatással a matrac funkcionalitására A matrac gyártási tűrése ± 2 cm a magasság, szélesség és hosszúság tekintetében A matrac vákuumcsomagolt állapotban kerül szállításra – 24 órán belül érdemes kicsomagolni ideálisan a kézhezvétel után Ne használja azonnal – a matrac visszaállhat eredeti állapotába akár 48 órán keresztül Inspirálódjon tovább Matracok Hálószoba Ágyak Paplan és párna Hálószoba kiegészítők Lepedők
| Szélesség: | 140 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 23 cm |
| Töltet | HR habszivacs, PUR habszivacs |
|---|---|
| Típus | Hab |
| Levehető huzattal | Igen |
| Huzat anyaga | Aloe vera |
| Matracvédő | Matracvédővel |
| Matrac mérete | 140 x 200 cm |
| Javasoljuk | Gyermek matracok, Iskolás matracok, Felnőtt matracok, Matracok időseknek, Matracok fájós hátra |
| Az ön súlya | 91 - 120 kg |
| Kétoldalas | Igen |
| Matrac teherbírása | 120 kg személyenként |
| Hosszúság | 200 cm |
| A matrac magassága | 23 cm |
| Hab típus | HR hideghab |
| Nagyság | Kétszemélyes ágyra |
| Huzat | Aloe vera |
| Matrac keménysége | Közepes H3, Két keménység |
| Ortopédiai zónák | 7 zóna |

23×120×200 cm, hab, aloe vera

23×80×200 cm, hab, kétoldalas

25×90×200 cm, hab, aloe vera

20×90×200 cm, hab, aloe vera

10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
80×200 cm, rugós, hab

160×200 cm, rugós, hab

21×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
140×200 cm, hab, ortopéd

140×200 cm, hab, ortopéd

140×200 cm, hab, ortopéd

19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, aloe vera

10×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
80×200 cm, ortopéd, puha

160×200 cm, hab, ortopéd

140×200 cm, rugós, hab

23×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
23×120×200 cm, hab, aloe vera

80×200 cm, rugós, hab

24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
20×90×200 cm, hab, kemény
Raktáron
140×200 cm, kemény, ortopéd
Raktáron
25×90×200 cm, hab, latex
Raktáron
140×200 cm, rugós, hab

160×200 cm, hab, latex

140×200 cm, hab, latex

140×200 cm, hab, ortopéd

160×200 cm, hab, ortopéd

140×200 cm, hab, ortopéd
Elérhető 2 webáruházban

90×200 cm, hab, közepesen kemény
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
80×200 cm, hab, puha
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban

180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
10×160×200 cm, hab, PUR habszivacsos
Raktáron

70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, léces
Raktáron
20×90×200 cm, rugós, hab
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron