Ajánljuk
Ágy MAICA 120 x 200 cm, fehér Matrac: Matrac nélkül, Ágyrács: Ágyrács nélkül
Előző árak
- 2026. 04. 19. - 65 212 Ft
- 2025. 05. 12. - 65 212 Ft
- 2025. 04. 26. - 55 941 Ft
Termékleírás
Anyag Fenyőfa Szín Fehér Méretek Külső hosszúság: 209 cm Külső szélesség: 129 cm Fejvégh magasság: 82 cm Lábvégh magasság: 36,5 cm Magasság a padlótól a keretig: 23 cm Teherbírás: 120 kg Kialakítás A masszív szerkezet hosszú évekig tartó használatot biztosít Környezetbarát lakkal kezelt Kiváló minőségű fenyőfa A váz ellenáll a terhelésnek és mechanikai sérüléseknek Praktikus fej támasz Allergiások számára is alkalmas További láb a stabilitás növeléséhez (4 db) Útmutató az ágyhoz MAICA 120 x 200 cm összeszerelési útmutató Stílusos egyszerűség praktikus szellemmel Az Ágy MAICA fehér színben ötvözi az időtlen megjelenést a mindennapi funkcionalitással. Ideális választás tinédzser szobákba, vendégszobákba vagy kisebb hálószobákba, ahol nemcsak elegáns végei miatt, hanem szilárd szerkezete és stabilitása miatt is értékelni fogják. Fehér felületkezelése friss és tiszta hatást kelt, könnyen összehangolható bármilyen belső térrel. Gyakorlati keretmagasságának köszönhetően az ágy alatti tisztítás gyerekjáték, és univerzális kialakítása megnyerheti a minimalizmus és a hagyományosabb stílus kedvelőit is.
Méretek
| Szélesség: | 129 cm |
|---|
Specifikációk
| Stílus | Modern, Skandináv |
|---|---|
| Szett | Matrac nélkül |
| Anyag | Fa |
| Szín | Szürke |
| Matrac | Matrac nélkül |
| Ágyrács | Ágyrács nélkül |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Lakkozott | Igen |
| Ár | 50 000 Ft felett |
| Méret | 120 x 200 cm |
| Javasoljuk | Szobák |
| Típus | Egyszemélyes ágy |
| Belső hosszúság | 200 cm |
| Ágy teherbírása | 120 kg személyenként |
| Belső szélesség | 120 cm |
| Külső hosszúság | 209 cm |
| Külső szélesség | 129 cm |
| Fejvégi magasság | 82 cm |
| Lábvégi magasság | 36,5 cm |
A(z) SCANDIshop.hu webáruház legjobb termékei

Fehér kerekes állvány
Matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Teleszkópos polc fürdőszobába BLAKO, fehér
85-305×35×25 cm, egyenes
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
Fém polc fürdőszobába RAKKA 81x31 cm, fekete patinával
82×31×11 cm, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic lila törölköző 50 x 100 cm, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Comfort lila fürdőlepedő 70 x 140 cm, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém polc fürdőszobába RAKKA 56x29 cm, fekete patinával
29×56×13 cm, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fürdőszobai polc hajszárító tartóval WALLPO 33x24,5 cm, ezüstszínű
33×14×24 cm, egyenes
Raktáron
Hab matrac DELUXE 140 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 80 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kis kinyitható kanapé ROSA, szürkésbarna/fekete
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
Hab matrac DELUXE 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
CLARYSSE ELEGANCE törölköző 60x110 cm homokszínű, 100% pamut
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Hab matrac DELUXE 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Bambusz zsámoly GREEN HARMONY
46×39×25 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
Bézs 2 személyes kanapé ARIO JARELL, kihúzható
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 hét múlva
Hab matrac DELUXE 80 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Táskarugós matrac MEMORY EXTRAFLEX 25cm 120 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
Hab matrac DELUXE 140 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron


































