Ajánljuk
Világosszürke kinyitható sarokkanapé MONORA, kétoldalas
Méretek 83×265×89 cm
Előző árak
- 2026. 05. 02. - 293 987 Ft
- 2025. 02. 27. - 293 987 Ft
Termékleírás
Kinézet Kialakítás: Sarok, L alakú kanapé Méret: Kanapé 265 cm Szín: Világosszürke Sarokváltozat: Univerzális sarok Kárpit: Monolith 84 Megj.: A kanapé belsejében lévő bútorlap dekoráció eltérhet a termékfotótól. Anyag Kárpit anyaga: Finom és sima velúr szövet Monolith Kárpit jellemzők: Vízlepergető kezelés csökkenti a folyadékok felszívódását, könnyen tisztítható szövet Kárpit összetétele: 100% Poliészter Hab típusa: T30 poliuretán Üléstípus: Hab töltőanyag, hullámrugók Martindale kopásállóság: 100 000 ciklus Méretek Teljes szélesség: 265 cm Ülés szélesség: 233 cm Ottomán szélesség: 110 cm Mélység: 89/183 cm Ülésmélység: 76 cm Magasság: 83 cm Ülésmagasság: 42 cm Lábmagasság: 3 cm Tér az alváshoz: 130 x 230 cm Felszerelés Tárolóhely: Igen Ágyként használható: Igen Ágyként használat Kinyitható ágy: Igen Kinyitás típusa: Kézi mechanizmus nélküli kinyitás Lapraszerelve szállítva. Monolith A Monolith szövet sima és finom felülete miatt bársonyhoz hasonlítható. Egyedi jellemzői, mint például szilárdság, tartósság és puhaság miatt bútorszövetként használják. A Monolith textil előnye a bolyhosodás és fényállóság. Természetes fény hatására a színek nem változtatják meg jelentősen a megjelenésüket. A bársonyos puha Monolith 100% poliészterből készült, magasabb grammsúllyal, amelyet speciális védőréteg borít. Ez hidrofil réteget képez, amely megakadályozza a folyadékok azonnali beszivárgását. Folyadékkal történő szennyeződés esetén azonnal javasolt felszívni papírtörlővel. Tisztításhoz csak kárpitos bútorokhoz készült speciális készítményeket használjon. A használt szövetek fontos paramétere azok szilárdsága és kopásállósága, az úgynevezett Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy bizonyos ciklusszám átlépése után a szövet kopás jeleit mutatja. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Monolith szövet ciklusszáma majdnem 100.000. A háztartási rendes szövetek körülbelül 20.000 ciklussal rendelkeznek.
Méretek
| Szélesség: | 265 cm |
|---|---|
| Mélység: | 89 cm |
| Magasság: | 83 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Szürke |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Férőhely | Háromszemélyes |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Alak | Sarok |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | Háromszemélyes |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 42 cm |
| Lábmagasság | 3 cm |
| Kartámasz magassága | 60 cm |
| Kanapé alvófelület | 230 x 130 cm |
A(z) SCANDIshop.hu webáruház legjobb termékei

Törölközőtartó LINESTRO fém, 4 karos, 93x45cm, fehér
Álló
Raktáron
Fehér kerekes állvány
Matt, egyenes
Raktáron
Bézs 2 személyes kanapé ARIO JARELL, kihúzható
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Hab matrac DELUXE 120 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Steppelt párna 40 x 50 cm
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
Törölközőtartó LINESTRO fém, 4 karral 93x45cm, fekete
Álló
Raktáron
Fekete bárszék HOGA öko bőrből
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Hab matrac DELUXE 80 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Táskarugós matrac MEMORY EXTRAFLEX 25cm 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
Kihúzható étkezőasztal GASTON 100(135)X100 cm, tölgy artisan dekor
75×100×100-135 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
SALMA fehér kisasztal tárolókosárral
50 cm, ⌀ 45 cm, kerek, fém
Raktáron
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Táskarugós matrac MEMORY LUX 21cm 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Hab matrac DELUXE 140 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Táskarugós matrac MEMORY EXTRAFLEX 25cm 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
Táskarugós matrac MEMORY EXTRAFLEX 25cm 140 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
25×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 120x200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Táskarugós matrac MEMORY EXTRAFLEX 25cm 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
25×90×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva






