

Méretek 200×220 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mikroszálas takaró A mikroszálas takarók nagyon kellemes tapintásúak, finomak és igazán puhák. Még a leghidegebb hónapokban is, sűrű, rövid szálú mikroszálai tökéletes meleget biztosítanak . Az anyag könnyen kezelhető, nem hullat szálakat és gyorsan szárad. Allergiások körében is kedvelt. Élvezze a kellemes meleget tévénézés vagy pihenés közben. Anyag 100% mikroszálas Méret 160 x 200 cm 200 x 220 cm Szín Sötétzöld Jellemzők Melegítő és puha anyag A gyapjúból, mikroszálából, mikroflanelből vagy bambuszból készült takarókat nem kell vasalni Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártói címke szerint) Csomag tartalma 1 db takaró 160 x 200 cm 1 db takaró 200 x 220 cm Inspirálódjon tovább Mikroszálas plédek Plédek és ágytakarók Lakástextil Bambusz ágytakarók Ágytakarók Török pamut plédek
| Szélesség: | 200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 220 cm |
| Anyag | Gyapjú, Mikroplüss |
|---|---|
| Típus | Szőtt |
| Gyapjú hatás | Igen |
| Motívum | Virágok, Egyszínű |
| Méret | 200 x 220 cm, 200 x 220 cm, 160 x 200 cm |
| Termék színe | Zöld |
| Grammsúly | 150 g/m2 |
| Minta | Minta nélkül, Sima |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Anyaga | Mikroszál |
| Hosszúság | 220 cm, 200 cm |

Ujjas, szőtt
Kiszállítás 2 nap múlva
150×200 cm, steppelt, kötött
Raktáron
Mikroplüss, fleece
Raktáron
Szőtt, csíkos
Raktáron
Mikroplüss
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű, szőtt
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű, szőtt
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű, szőtt
Raktáron
Mikroplüss, szőtt
Kiszállítás 2 nap múlva
Mikroplüss, egyszínű, szőtt
Raktáron
150×220 cm, mikroplüss, egyszínű
Raktáron
150×200 cm, szőtt
Raktáron
150×200 cm, mikroplüss, ujjas
Raktáron
130×170 cm, egyszínű, szőtt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
150×200 cm, mikroplüss, virágos
Raktáron
Steppelt, mikroplüss, karácsonyi
Raktáron
Gyapjú hatású, fleece
Raktáron
Ágymelegítő
Kiszállítás 2 nap múlva
Mikroplüss, karácsonyi
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fleece, műszőrme
Raktáron
150×200 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron
Mikroplüss, szőtt
Raktáron
150×200 cm, mikroplüss, egyszínű
Raktáron
Pamut, fleece
RaktáronIngyenes szállítás
Fleece, egyszínű, szőtt
Raktáron
Mikroplüss
Raktáron
Steppelt, mikroplüss, egyszínű
Raktáron
Fleece, szőtt
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű, szőtt
Raktáron
Szőtt
Kiszállítás 2 nap múlva
Fleece
Raktáron
Pamut
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
160×200 cm, léces
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krepp, mikroszálas, virágos
Raktáron

70×140 cm, bambusz, pamut
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron