



Méretek 50×50 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Pamut Poliészter Szín Bézs Sárga Méretek Szélesség: 50 cm Hosszúság: 50 cm Magasság: 10 cm Súly: 0,48 kg Kialakítás A párna mosható és vízálló Kültéri és beltéri használatra is A párna oldalsó cipzárral van ellátva Fehéríteni tilos Szárítógépben nem szárítható Minden napi kényelem A kényelem alapja a kellemes pihenésnek, és a megfelelő párna ehhez elengedhetetlen. A vízálló kialakításnak és az egyszerű karbantartásnak köszönhetően ideális a relaxációhoz mind beltéren, mind kültéren. Akár nyugodt pillanatokat élvez a kanapén, kerti székben vagy a teraszon, ez a párna megadja a szükséges támaszt és kényelmet. Élvezze a tökéletes kikapcsolódást minden nap.
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 50 cm |
| Huzat anyaga | Pamut |
|---|---|
| Forma | Négyzet |
| Párna típus | Klasszikus |
| Minta | Egyszínű, Virágok |
| Anyag | Poliészter, Pamut |
| Alak | Négyszögletes |
| Elhelyezés | Beltéri, Kültéri |
| Hossz | 50 cm |
| Típus | Díszpárnák |
| Párna mérete | 50 x 50 cm |
| Stílus | Rusztikus |


Klasszikus
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron

45×45 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron

45×45 cm, poliészter huzattal, négyzet alakú
Raktáron
Kerek, klasszikus, egyszínű
Raktáron
Pamut, kerek, klasszikus
Raktáron
Szabálytalan formájú, klasszikus, egyszínű
Raktáron
50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
Poliészter töltetű, poliészter huzattal, kerek
Raktáron
Dísz, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
Téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
Pamut, kerek, klasszikus
Raktáron
43×43 cm, dísz, egyszínű
Raktáron
45×45 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, poliészter töltetű, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron


45×45 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Pamut, poliészter huzattal, egyszínű


Négyzet alakú, klasszikus, egyszínű
Raktáron
Álló
Raktáron
46×39×25 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
18×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva