





Méretek 80-89×60×65 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 43 243 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársonyszövet: Bézs Fém Műanyag Méretek Szélesség: 60 cm Ülésszélesség: 39-41 cm Mélység: 65 cm Ülésmélység: 44 cm Magasság: 80 - 89 cm Karfa magassága: 57 - 66 cm Ülésmagasság: 42 - 51 cm Súly: 6,4 kg Teherbírás: 110 kg Kialakítás Ergonomikusan kialakított ülés Stabil, ötágú alap Állítható ülésmagasság Magas minőség és modern dizájn Lapos csomagolásban szállítva
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 65 cm |
| Magasság: | 80-89 cm |
| Görgők anyaga | Műanyag |
|---|---|
| Ergonomikus | Igen |
| Típus | Forgó |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Bézs |
| Karfák | Karfákkal |
| Kerekek | Kerekekkel |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Állítható | Igen |
| Forgatható | Forgatható |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Kinézet | Irodai |
| Ülésmélység | 44 cm |
| Szék teherbírása | 110 kg |
| Ülésszélesség | 39 - 41 cm |
| Ülés magasság | 42 - 51 cm |

Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Kiszállítás 1 hét múlva
Ergonomikus, gamer, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Forgó, öko-bőr
Raktáron
72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
Ergonomikus, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, forgó, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, gamer, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, szövet, forgó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Forgó, öko-bőr
Raktáron
73-83×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, forgó
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
50 cm, ⌀ 45 cm, kerek, fém
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
75×100×100-135 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
Álló
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron