
Kék-bézs szőnyeg 134x200 cm Springs – Universal
134×200 cm, poliészter, absztrakt mintás, beltéri
-30 %21 280 Ft
30 409 Ft

Kék-bézs szőnyeg 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cm, poliészter, absztrakt mintás, beltéri
-30 %27 720 Ft
39 609 Ft

Kék-bézs szőnyeg 115x170 cm Springs – Universal
115×170 cm, poliészter, absztrakt mintás, beltéri
-18 %15 890 Ft
19 303 Ft
Kék-bézs szőnyeg 115x170 cm Springs – Universal
Méretek 115×170 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintése- Szép megjelenés (88%)
- Színek megfelelnek a képen (63%)
- Csúszik a padlón (50%)
- Vékony anyag (25%)
Előző árak
- 2026. 05. 12. - 15 890 Ft
- 2026. 04. 17. - 19 303 Ft
- 2026. 03. 17. - 15 650 Ft
- 2026. 03. 11. - 16 760 Ft
- 2026. 02. 20. - 19 005 Ft
- 2026. 02. 16. - 22 359 Ft
- 2026. 02. 14. - 19 005 Ft
- 2026. 02. 10. - 22 359 Ft
- 2026. 01. 23. - 16 760 Ft
- 2026. 01. 16. - 17 880 Ft
- 2026. 01. 10. - 19 450 Ft
- 2025. 12. 05. - 19 005 Ft
- 2025. 11. 14. - 14 530 Ft
- 2025. 11. 01. - 15 650 Ft
- 2025. 11. 01. - 22 359 Ft
- 2025. 10. 20. - 17 887 Ft
- 2025. 10. 09. - 17 887 Ft
- 2025. 10. 08. - 17 032 Ft
- 2025. 10. 01. - 15 968 Ft
- 2025. 09. 26. - 17 030 Ft
- 2025. 09. 24. - 14 900 Ft
- 2025. 09. 19. - 16 180 Ft
- 2025. 09. 16. - 17 030 Ft
- 2025. 09. 16. - 21 290 Ft
- 2025. 09. 12. - 18 309 Ft
- 2025. 08. 29. - 21 290 Ft
- 2025. 08. 24. - 18 309 Ft
- 2025. 08. 22. - 21 290 Ft
- 2025. 08. 15. - 18 309 Ft
- 2025. 08. 06. - 21 290 Ft
- 2025. 07. 25. - 18 309 Ft
- 2025. 07. 15. - 21 290 Ft
- 2025. 07. 11. - 18 309 Ft
- 2025. 07. 02. - 21 290 Ft
- 2025. 06. 26. - 22 990 Ft
- 2025. 06. 25. - 19 082 Ft
- 2025. 06. 11. - 19 542 Ft
- 2025. 06. 01. - 22 990 Ft
- 2025. 05. 27. - 18 390 Ft
- 2025. 05. 16. - 19 540 Ft
- 2025. 05. 09. - 19 770 Ft
- 2025. 04. 30. - 22 990 Ft
- 2025. 04. 25. - 19 542 Ft
- 2025. 04. 22. - 22 990 Ft
- 2025. 04. 18. - 19 542 Ft
- 2025. 04. 15. - 22 990 Ft
- 2025. 04. 10. - 19 771 Ft
- 2025. 03. 25. - 22 990 Ft
- 2025. 03. 21. - 19 771 Ft
- 2025. 03. 10. - 22 990 Ft
- 2025. 03. 05. - 19 771 Ft
- 2025. 02. 26. - 22 990 Ft
- 2025. 02. 22. - 19 771 Ft
- 2025. 02. 15. - 22 990 Ft
- 2025. 02. 13. - 18 825 Ft
- 2025. 02. 11. - 21 890 Ft
- 2025. 02. 04. - 18 825 Ft
- 2025. 02. 03. - 21 890 Ft
- 2025. 02. 03. - 20 790 Ft
- 2025. 01. 21. - 17 670 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Mit szólnál egy olyan szőnyeghez, amely nemcsak jól néz ki, hanem funkcionális is ? Pontosan ilyet keresel? Akkor fedezd fel az Universal márka szépségét! A poliészter és polipropilén szálak kombinációjának legjobb tulajdonságait élvezheted , mint például a puhaságot, valamint a szennyeződésekkel és a színek kifakulásával szembeni ellenállást. Ráadásul a karbantartással sem veszítesz majd túl sok értékes időt.
Méretek
| Szélesség: | 115 cm |
|---|---|
| Mélység: | 170 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Anyag típus | Szintetikus |
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Anyag | Polipropilén, Poliészter |
| Minta | Absztrakt |
| Származási hely | TR |
| Anyag összetétele és típusa | Poliészter/polipropilén |
| Szálhosszúság | Rövid szál |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 2.95 kg |
| Hosszúság | 170 cm |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott/ragasztott |
| Szálak típusa | Vágott (velúr) |
| Kollekció | Springs |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Back To School/Extra |
| Sűrűség | 224000 pont/m² |
| Textil sűrűsége | Közepes |
| Jellemzők | Padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Rendszeres porszívózás javasolt/folttisztítás |
| Hátsó oldal anyaga | Pamut |
| Anyag specifikáció | 65% poliészter/35% polipropilén |
| Szín | Szürkéskék/bézs |
| Gyártó | Universal |
Vélemények
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
- Szép megjelenés (88%)
- Színek megfelelnek a képen (63%)
- Jó minőség (38%)
- Csúszik a padlón (50%)
- Vékony anyag (25%)
- Kevesebb tartás, mint várt (13%)
Felhasználói értékelések
Úgy néz ki, mint a képen, szép. Az egyetlen hátrány, hogy nagyon csúszik a parkettán.
Nagyon jól néz ki, de vékony, és elég könnyen elmozdul a parkettán, nincs meg az a tartása, mint amilyet a szőnyegeknél megszoktunk... de attól függ, mire vásárolja.
Szép, modern szőnyeg. Valójában több fehér szín van a szőnyegen, mint a fényképen, de ennek ellenére jól néz ki.
Komoly eladó, kiváló termék, a színek megfelelnek a fényképen látottaknak.
Minőségi termék, bizalommal ajánlom, és a szállítás korábban történt, mint amit a megrendelésben becsültek.
Ajánljuk

Zöld-krémszínű viszkóz szőnyeg 160x230 cm Oriental – Nouristan
160×230 cm, virágmintás, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Zöld szőnyeg 160x230 cm – Flair Rugs
160×230 cm, egyszínű, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Szőnyeg 230x160 cm Muse - Asiatic Carpets
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Szőnyeg 160x230 cm Dottie Multi – Universal
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, poliészter, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Krémszínű szőnyeg 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cm, modern stílusú, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Parma Garro szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Bézs kültéri szőnyeg 160x230 cm Giza – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, kültéri, egyszínű
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Art – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Matrix szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, beltéri, szintetikus
RaktáronIngyenes szállítás
Krémszínű szőnyeg 160x240 cm Wolly – BT Carpet
160×240 cm, modern stílusú, egyszínű
RaktáronIngyenes szállítás
Bézs mosható szőnyeg 200x290 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Szürkésbarna juta szőnyeg 160x230 cm Bouclé – Hanse Home
160×230 cm, juta, egyszínű
Raktáron
Krémszínű mosható szőnyeg 200x290 cm Rocco Cream – Elle Decoration
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Krémszínű kültéri-beltéri szőnyeg 200x290 cm Samara – Universal
200×290 cm, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 140x200 cm Art – Ayyildiz Carpets
140×200 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Natúr színű juta futószőnyeg 80x200 cm Bouclé – Hanse Home
80×200 cm, juta, futószőnyeg
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
Natúr színű juta szőnyeg 190x280 cm Bouclé – Hanse Home
190×280 cm, juta, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Fehér voile fényáteresztő függöny 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Lehúzható zuhanyfüggöny, 1,32 x 2,4 m - Wenko
132×240 cm
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa láda 61 cm Modern – Rojaplast
15×18×61 cm, fa, beltéri
Raktáron
WC-ülőke 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Fa, klasszikus
Raktáron
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

Forgó felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Zöld fa kerti hintaágy Vegas Lux - Rojaplast
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Parma Garro szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron


