




Méretek 160×230 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Unod kicsit a lakást? Dobd fel az Universal modern szőnyegeivel! A márka fókuszában a minőségi és tartós anyagok állnak, amelyeknek kellemes az érintésük. A szőnyegek stílusa pedig elragadó, és ízlésed szerint válogathatsz az egyszerű daraboktól kezdve a rendkívüli darabokig.
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 230 cm |
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Anyag | Juta, Polipropilén |
| Stílus | Modern |
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Származási hely | ES |
| Anyag összetétele és típusa | Polipropilén |
| Vastagság | 1.6 cm |
| Szálhosszúság | Közepes szál |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 10.38 kg |
| Hosszúság | 230 cm |
| Felület típusa | Heat set |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Vágott (Frisé) |
| Kollekció | Pandora |
| Minta | Vintage/absztrakt |
| Minőség | Extra/Back To School |
| Sűrűség | 310000 pont/m² |
| Textil sűrűsége | Közepes |
| Jellemzők | Padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával/rendszeres porszívózás javasolt |
| Hátsó oldal anyaga | Juta |
| Anyag specifikáció | 100% polipropilén |
| Szín | Színes |
| Gyártó | Universal |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Különleges a designja, színei megnyugtató légkört árasztanak.
A szőnyeg nagyon jól néz ki, nagyon elégedett vagyok.
A szőnyeg valójában sokkal szebben néz ki, tényleg lelkes voltam! Gyönyörű és élénk színek, nagyon kellemes felület, amelyen kiválóan lehet feküdni is.
csinos
Kiváló

140×200 cm, juta, skandináv stílusú
Raktáron
160×230 cm, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

134×200 cm, poliészter, absztrakt mintás
Raktáron
160×230 cm, kültéri, hosszú / shaggy
Raktáron
80×240 cm, futószőnyeg, beltéri
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

120×170 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
134×200 cm, poliészter, absztrakt mintás
Raktáron
Virágmintás, beltéri, téglalap alakú


160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
120×180 cm, modern stílusú, hosszú / shaggy
Raktáron
80×120 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
120×170 cm, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
120×170 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×230 cm, kültéri, hosszú / shaggy
Raktáron
192×290 cm, poliészter, beltéri
Raktáron
80×150 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Kézzel szőtt, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×230 cm, juta, absztrakt mintás
Raktáron
20×65 cm, lépcsőszőnyeg, beltéri
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Padlószőnyeg, szőtt, poliészter
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron