



Méretek 160×230 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Minden egyes alkalommal, amikor átsétálsz ezen a puha Universal szőnyegen, érezni fogod a gondoskodást és a meleget a talpad alatt. Miért jó, ha van szőnyeged ? Többek között azért, mert 2 ° C-kal megemeli a hőmérsékletet. Így alacsonyabb lesz a fűtésköltség. Néhány Universal szőnyeg antisztatikus , ez pedig megkönnyíti a morzsák és az állati szőr felszívását.
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 230 cm |
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Minta | Absztrakt |
| Származási hely | TR |
| Anyag összetétele és típusa | Polipropilén |
| Vastagság | 0.9 cm |
| Szálhosszúság | Rövid szál |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 6.7 kg |
| Hosszúság | 230 cm |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott/ragasztott |
| Szálak típusa | Vágott (Frisé) |
| Kollekció | Parma |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Back To School/Extra |
| Sűrűség | 224000 pont/m² |
| Textil sűrűsége | Közepes |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával |
| Hátsó oldal anyaga | Juta |
| Anyag specifikáció | 100% polipropilén |
| Szín | Kék/színes |
| Gyártó | Universal |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Nagyon szép, minőségi termék, sok, visszafogott szín miatt jól illeszthető szobába.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
A szőnyeg gyönyörű, finom, puha, a színek visszafogottak, nem zavaróak, és mégis különlegessé teszik a belső teret. Könnyen karbantartható.
A színek szépek, de nem annyira élénkek, mint a képen, kissé sötétebbek. Például a hasonló párna pontosan a képen látható színekkel rendelkezik. Nekem nagyon tetszik, jó minőségű, és a színek megfeleltek az igényeimnek.
Ez a szőnyeg a Universal Parma Mismo, 160x230 cm
Kiváló!
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu

160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
134×200 cm, poliészter, absztrakt mintás
Raktáron
154×230 cm, poliészter, absztrakt mintás
Raktáron
Gyapjú, szőtt, rojtos
Raktáron
120×170 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
160×230 cm, kültéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Kézzel szőtt, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Egyszínű, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
195×300 cm, pamut, virágmintás
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
Gyapjú, négyzet alakú, absztrakt mintás
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

192×290 cm, poliészter, beltéri
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

160×230 cm, juta, absztrakt mintás
Raktáron
Kerek, beltéri, darabonként rendelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
80×240 cm, futószőnyeg, beltéri
Raktáron
Kültéri, gyapjú, kézzel szőtt
Ingyenes szállítás
60×230 cm, gyapjú, futószőnyeg
RaktáronIngyenes szállítás
Pamut, szőtt, beltéri
Ingyenes szállítás
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
80×200 cm, futószőnyeg, retró
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, egyszínű, kézzel szőtt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
96×31×31 cm, függő, beltéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állványok
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Porcelán
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron

Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Raktáron

Kő, négyszögletes, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus
Raktáron
Fém, fedővel

Pumpás, álló
