





Méretek 76 cm, ⌀ 120 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag MDF + furnér: Tölgy Fém: Fekete Méretek Szélesség: 120 cm Mélység: 120 cm Magasság: 76 cm Az asztallap vastagsága: 15 mm Teherbírás: 30 kg Súly: 17,5 kg Túlnyomóan északi természet hűvös árnyalatai harmonikusan hatnak. A természetes anyagokkal és egy hangsúlyosabb tónussal kiegészített semleges színpaletta energikus lendületet ad az egész enteriőrnek. A magas funkcionalitás jellemzi az északi minimalizmust. A helyiségek könnyedek, tiszták és otthonosak. A tisztaságot multifunkcionális bútorokkal és elegendő tárolóhellyel érhetjük el. Ugyanez érvényes a skandináv étkezők és konyhák esetében is. A nagy nyitott területeket töltse ki a Kerek étkezőasztal tölgy dekor asztallappal ALTO 120x120. A kárpitozott székek és kiegészítők bőrből, kötött anyagokból vagy üvegből ízléses elemek lesznek.
| Magasság: | 76 cm |
|---|---|
| Átmérő: | 120 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Bővíthető |
|---|---|
| Alak | Kerek |
| Stílus | Skandináv |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Fiókkal | Igen |
| Asztallábak anyaga | Fém |
| Asztallap anyaga | Üveg, Laminált |
| Asztalláb típus | Klasszikus, Három láb |
| Lábak formája | Atipikus |
| Lábak anyaga | Fém |
| Lap anyaga | MDF |
| Ülőhelyek száma | 4 fő részére |
| Fa dekoráció | Tölgyfa |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Asztallap vastagsága | 15 mm |

76 cm, ⌀ 120 cm, bővíthető, kerek
Elérhető 2 webáruházban

76 cm, ⌀ 90 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
Kerek, fém lábakkal, matt
Raktáron
76 cm, ⌀ 90 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
Kerek, fém lábakkal, matt
Raktáron
Kerek, tölgyfa, matt
Raktáron
76 cm, ⌀ 80 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
76×80×80 cm, bővíthető, kerek
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
76×80×80 cm, kerek, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
76×70×130 cm, modern stílusú, magasfényű
Elérhető 3 webáruházban

76×70×130 cm, modern stílusú, 6-személyes
Kiszállítás 1 hét múlva
75×120×60 cm, bővíthető, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
Bővíthető, tölgyfa, fém lábakkal
Elérhető 2 webáruházban

Tölgyfa, matt, sonoma tölgyfa
Raktáron
Négyzet alakú, fém lábakkal, matt
Raktáron
77×110 cm, kerek, modern stílusú
Elérhető 12 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fém lábakkal, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
76 cm, ⌀ 105 cm, kerek, matt
Elérhető 12 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, kerek, tölgyfa
Raktáron
74×90 cm, fém lábakkal, matt
Ingyenes szállítás
Kerek, matt, klasszikus lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
76 cm, ⌀ 90 cm, kerek, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
74×120 cm, fém lábakkal, matt
Ingyenes szállítás
76×90-105×90-105 cm, kerek, modern stílusú
Elérhető 12 webáruházban

76×105×105 cm, kerek, modern stílusú

72 cm, ⌀ 65 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Ingyenes szállítás
76×80 cm, bővíthető, matt

Kerek, diófa, matt
Raktáron
Tölgyfa, rusztikus, matt
Ingyenes szállítás
Teakfa, matt, fa asztallappal
Raktáron
75 cm, ⌀ 115 cm, bővíthető, kerek
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
⌀ 120 cm, kerek, tölgyfa
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
18×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
18×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
20×180×200 cm, hab, kemény
Raktáron