

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag MDF + furnér: Tölgy Fém: Fekete Méretek Szélesség: 90 cm Mélység: 90 cm Magasság: 76 cm Lap vastagsága: 15 mm Teherbírás: 30 kg Súly: 13,5 kg A hűvös északi természet árnyalatai harmonikusan hatnak. A semleges színpaletta kiegészítve természetes anyagokkal és egy hangsúlyosabb tónussal energiával tölti meg az egész enteriőrt. A magas funkcionalitás jellemzi az északi minimalizmust. A helyiségek könnyedek, tiszták és otthonosak. A tisztaságot multifunkcionális bútorokkal és elegendő tárolóhellyel érhetjük el. Ugyanez igaz a skandináv étkezőkre és konyhákra is. Nagy nyitott területeket töltsön meg a Kerek étkezőasztal tölgy dekorációval LUNA 90x90. A kárpitozott székek és a bőrből, kötött anyagokból vagy üvegből készült kiegészítők ízléses elemek lesznek.
| Magasság: | 76 cm |
|---|---|
| Átmérő: | 90 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Bővíthető |
|---|---|
| Alak | Négyzet, Kerek |
| Stílus | Skandináv |
| Ülőhelyek száma | 4-személyes |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Fiókkal | Igen |
| Asztallábak anyaga | Fém |
| Asztallap anyaga | Üveg, Laminált |
| Asztalláb típus | Klasszikus, Három láb |
| Lábak formája | Atipikus |
| Lábak anyaga | Fém |
| Lap anyaga | MDF |
| Fa dekoráció | Tölgyfa |
| Teherbírás | 30 kg |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Asztallap vastagsága | 15 mm |
Felhasználói értékelések
Megfelelő
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu

Kerek, fém lábakkal, matt
Raktáron
76 cm, ⌀ 90 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
76 cm, ⌀ 120 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
76 cm, ⌀ 120 cm, bővíthető, kerek
Elérhető 2 webáruházban

Kerek, tölgyfa, matt
Raktáron
Kerek, fém lábakkal, matt
Raktáron
76 cm, ⌀ 80 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
76×80×80 cm, bővíthető, kerek
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, matt, sonoma tölgyfa
Raktáron
76 cm, ⌀ 105 cm, kerek, matt
Elérhető 11 webáruházban
Raktáron
76×80×80 cm, kerek, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
Négyzet alakú, fém lábakkal, matt
Raktáron
76×90-105×90-105 cm, kerek, modern stílusú

Modern stílusú, fém lábakkal, matt
Raktáron
77×110 cm, kerek, modern stílusú
Elérhető 11 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, matt, sonoma tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
76×105×105 cm, kerek, modern stílusú

76×80 cm, bővíthető, matt

Kerek, matt, klasszikus lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
74×120 cm, fém lábakkal, matt
Ingyenes szállítás
74×90 cm, fém lábakkal, matt
Ingyenes szállítás
Kerek, diófa, matt
Raktáron
Bővíthető, tölgyfa, fém lábakkal
Elérhető 2 webáruházban

Modern stílusú, tölgyfa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
76×80×80 cm, kerek, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
Teakfa, matt, fa asztallappal
Raktáron
75 cm, ⌀ 115 cm, bővíthető, kerek
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
⌀ 120 cm, kerek, tölgyfa
Raktáron
Modern stílusú, fém lábakkal, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, rusztikus, matt
Ingyenes szállítás
Bővíthető, 6-személyes, fiókkal
Raktáron
76×70×130 cm, modern stílusú, 6-személyes
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron