Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 05. 30. - 6282 Ft
- 2025. 10. 27. - 6282 Ft
- 2025. 04. 04. - 6784 Ft
- 2025. 03. 11. - 5084 Ft
- 2025. 02. 13. - 6784 Ft
- 2025. 02. 01. - 6823 Ft
- 2025. 01. 14. - 5800 Ft
- 2025. 01. 14. - 6823 Ft
Termékleírás
Pamut ágynemű A pamut garantáltan az ágyneműk állandó és legelterjedtebb anyaga . A vásárlók értékelik kiváló jellemzőit és megfizethetőségét. A pamut légáteresztő, puha és kiválóan elvezeti a nedvességet. Ideális választás azok számára is, akik éjszaka többet izzadnak. Hátrány lehet a gyűrődése, amit vasalás követel. Az évek során bizonyított pamut egy természetes szál, amelyet a gyapotnövényből nyernek ki, és kíméletes az egész test bőréhez . Anyag 80% pamut | 20% poliészter Szín Krémszínű Barna Szürke Jellemzők Vidám és játékos motívum macskákkal Ajánlott mosás: minden héten, legfeljebb 14 naponként Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágyneműt vasalni szükséges Gyakorlati tanácsok Mielőtt először használatba venné az ágyneműt, alaposan mossa ki Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és bekapcsolva Használjon az anyaghoz és a színhez megfelelő mosószert Mosás után válassza a kíméletes centrifugálást Az ágyneműt kifordítva vasalja, így elkerülheti az anyag károsodását és a színek kifakulását A csomag tartalma a választott változattól függően Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm
Specifikációk
| Anyag | Pamut-poliészter |
|---|---|
| Motívumok | Állatok |
| Típus | Francia |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Barna, Szürke, Krém |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm, 200 x 220 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű stílusa | Vidéki, Retro, Gyermek |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Ágynemű mintája | Állatok, Macskák |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Évszak | Egész éves |
| Anyaga | Poliészter, Pamut |
| Kétoldalas | Nem |
| Rögzítés | Patentos |
| Készletek | Paplan és párna |
| Súly | 0,7 kg |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Jó az anyaga, kellemes a tapintása . Szépek a színei és igényesen van megvarrva.
Nincs hozzá kispárna, és nem is lehet venni hozzá külön.
Vásárolva itt: Elerheto Otthon
A termék tökéletes. Viszont nagyon sajnálom, hogy kispárnahuzatot itt sem tesznek már a szettbe.
Vásárolva itt: Elerheto Otthon
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Hűsítő nyári paplan ELARIA, zöld Méret: 140 x 200 cm
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Gyerek fürdőlepedő kapucnival MILO 75x75 cm, bézs
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Gyerek fürdőlepedő kapucnival KODA 75x75 cm, szürke
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gyerek fürdőlepedő kapucnival NUBI 75x75 cm, fehér
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Jersey gyerek lepedő kiságyba fehér 70x140 cm
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Lamella ágyrács 160x200 cm
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Táskarugós matrac 120 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm sötétkék, 100% pamut
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Fürdőlepedő Classic 70 x 140 cm bézs, 100% pamut
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm krém, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bella zöld gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Prémium steppelt párna 70 x 90 cm
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
SOMMERA 18 cm-es tasakrugós matrac, 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Táskarugós matrac 140 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron




































