






Méretek 76×71×33 cm
Anyag Oldalak és polcok: Laminált lap Egyéb részek: Lakkozott MDF lap Szín Fehér A lakkozás során vízbázisú festékeket használtak, amelyek biztonságosak a gyermekek számára és megfelelnek az EN71/3 szabványnak, gyermekbútorok és játékok esetében. Rozměry Szélesség: 71cm Mélység: 33 cm Magasság: 76 cm Kialakítás Felső rész könyvek számára Könyvek elrendezése a Montessori filozófiája alapján (a könyvek borítói előre néznek) Alsó rész játékok számára Biztonságos anyagok Puhával, vízbe mártott pamutkendővel törölje le Szétszerelve szállítva A gyerekszoba berendezése skandináv stílusban a letisztultságra, funkcionalitásra és természetes elemekre összpontosít. Használjon semleges színeket, mint a fehér vagy a szürke a falakon és a fő bútorokon, amelyeket egészítsen ki finom pasztell akcentusokkal. A faelemek meleg és otthonos érzést nyújtanak. A bútoroknak tiszta vonalúnak és praktikusnak kell lenniük, például ágynak tárolórekeszekkel. Használjon tároló dobozokat és polcokat a játékok rendezésére. Egészítse ki a teret természetes anyagokkal, mint a pamut és a len, és összpontosítson a természetes fény maximális kihasználására, amelyet egyszerű világítótestekkel egészít ki.
| Szélesség: | 71 cm |
|---|---|
| Mélység: | 33 cm |
| Magasság: | 76 cm |
| Alak | Egyenes |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Felület | Matt |
| Szín | Szürke |
| Tárolóhely | Nyitott tároló, Szekrényes |
| Használat helye | Lányoknak, Fiúknak |
| Kinézet | Nyitott |
| Gyártó | Bellamy |

Álló
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
50 cm, ⌀ 45 cm, kerek, fém
Raktáron
46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
75×100×100-135 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
25×90×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron