
Rózsaszín mosható szőnyeg 120x170 cm Sky – Ayyildiz Carpets
120×170 cm, egyszínű, beltéri, hosszú / shaggy
-9 %18 300 Ft
20 049 Ft

Krémszínű mosható szőnyeg 240x340 cm Sky – Ayyildiz Carpets
240×340 cm, egyszínű, beltéri, hosszú / shaggy
74 980 Ft

Krémszínű mosható szőnyeg 160x230 cm Sky – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, egyszínű, beltéri, hosszú / shaggy
-14 %31 550 Ft
36 690 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 13. - 74 980 Ft
- 2026. 03. 26. - 55 943 Ft
- 2026. 03. 23. - 63 402 Ft
- 2025. 11. 01. - 64 140 Ft
- 2025. 11. 01. - 74 590 Ft
- 2025. 10. 10. - 59 672 Ft
- 2025. 10. 08. - 56 792 Ft
- 2025. 10. 07. - 70 990 Ft
- 2025. 10. 03. - 61 051 Ft
- 2025. 10. 01. - 70 990 Ft
- 2025. 09. 30. - 56 792 Ft
- 2025. 09. 26. - 61 051 Ft
- 2025. 06. 27. - 70 990 Ft
- 2025. 05. 13. - 63 890 Ft
- 2025. 05. 09. - 66 730 Ft
- 2025. 05. 06. - 70 990 Ft
- 2025. 03. 21. - 58 127 Ft
- 2024. 12. 10. - 76 190 Ft
- 2024. 12. 06. - 64 761 Ft
- 2024. 11. 28. - 60 952 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Krémszínű mosható szőnyeg 240x340 cm Sky – Ayyildiz Carpets
Méretek
| Szélesség: | 240 cm |
|---|---|
| Mélység: | 340 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Minta | Egyszínű |
| Származási hely | CN |
| Anyag összetétele és típusa | Mikroszál |
| Szálhosszúság | Rövid szál |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 10.608 kg |
| Hosszúság | 340 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Vágott (velúr) |
| Kollekció | Sky |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Basic |
| Sűrűség | 1300 g/m² |
| Textil sűrűsége | Alacsony |
| Jellemzők | Padlófűtésnél is használható/csúszásgátló/mosható/robotporszívóval tisztítható |
| Ápolás | Mosógépben mosható/mosás 30°C-on/rendszeres porszívózás javasolt |
| Hátsó oldal anyaga | Filc |
| Anyag specifikáció | 100% mikroszálas |
| Szín | Krémszínű |
| Gyártó | Ayyildiz Carpets |
Vélemények
Felhasználói értékelések
A termék önmagában megfelelő, azonban a szállítás során a csomagolás eltört, mert nagyon vékony volt.
A szőnyeget olyan szorosan feltekerték, hogy még 14 nap után sem egyenesedett ki. És nem tudom, egyáltalán ki fog-e valaha egyenesedni. Ez valószínűleg nem a termék hibája, hanem a Bonamié, amely túl szorosan csomagolja a szőnyegeket.
Tökéletes, szépen kitölti a teret, és még a legnagyobb méretet is gond nélkül fel tudtam vinni egyedül :)
Ajánljuk

Natúr színű juta kerek szőnyeg ø 160 cm Bouclé Jaipur – Hanse Home
⌀ 160 cm, kerek, juta
Raktáron
Lépcsőszőnyeg szett 16 db-os 20x65 cm Plain Sky – Vitaus
20×65 cm, lépcsőszőnyeg, beltéri
Raktáron
Rózsaszín mosható kerek szőnyeg ø 160 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, kerek, egyszínű
Raktáron
Szürke kültéri szőnyeg 160x230 cm Giza – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, kültéri, egyszínű

Szőnyeg 160x230 cm Libet – Universal
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
Parma Garro szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Margot Azul bézs viszkóz szőnyeg, 200 x 300 cm - Universal
200×300 cm, pamut, beltéri
Raktáron
Narancssárga-bézs kültéri szőnyeg 160x230 cm Luna Rust – Universal
160×230 cm, kültéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
Krémszínű szőnyeg 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cm, modern stílusú, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bézs kültéri szőnyeg 160x230 cm Giza – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, kültéri, egyszínű
Raktáron
Szőnyeg 200x290 cm Parma Garro – Universal
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Krémszínű kültéri-beltéri szőnyeg 160x230 cm Samara – Universal
160×230 cm, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Petra Liso – Universal
200×290 cm, egyszínű, beltéri
Raktáron
Fekete-krémszínű szőnyeg 200x290 cm Gloria – Hanse Home
200×290 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
Bézs szőnyeg 160x235 cm Panglao New York Taupe – Elle Decoration
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Sárga-kék szőnyeg 140x200 cm Pandora Pablo – Universal
140×200 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Szőnyeg 230x160 cm Muse - Asiatic Carpets
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Gratia világos rózsaszín szőnyeg, 200 x 290 cm - Nouristan
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Rózsaszín mosható szőnyeg 120x170 cm Sky – Ayyildiz Carpets
120×170 cm, egyszínű, beltéri
Raktáron
Tikey Romea szőnyeg, 200 x 290 cm - Universal
200×290 cm, virágmintás, beltéri

Szőnyeg 160x230 cm Dottie Multi – Universal
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
Parma Mismo szőnyeg, 120 x 170 cm - Universal
120×170 cm, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
Zöld-krémszínű viszkóz szőnyeg 160x230 cm Oriental – Nouristan
160×230 cm, virágmintás, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Krémszínű szőnyeg 140x200 cm Art – Ayyildiz Carpets
140×200 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Bézs kézi szövésű gyapjúkeverék futószőnyeg 80x200 cm Pradesh Linen White – Elle Decoration
80×200 cm, gyapjú, futószőnyeg
Raktáron
Világosszürke kézi szövésű gyapjúkeverék futószőnyeg 60x230 cm Minerals – Flair Rugs
60×230 cm, gyapjú, futószőnyeg
Raktáron
Bézs szőnyeg 120x170 cm Panglao New York Taupe – Elle Decoration
120×170 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Natúr színű kültéri-beltéri szőnyeg 140x200 cm Giza 1410 – Ayyildiz Carpets
140×200 cm, egyszínű, hosszú / shaggy
Raktáron
Krémszínű kültéri-beltéri szőnyeg 200x290 cm Samara – Universal
200×290 cm, hosszú / shaggy, közepes
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Fehér voile fényáteresztő függöny 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x100 cm Ricci Monet – Universal
52×100 cm, virágos, darabonként
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Lehúzható zuhanyfüggöny, 1,32 x 2,4 m - Wenko
132×240 cm
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko

Zöld fa kerti hintaágy Vegas Lux - Rojaplast
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

Fa láda 61 cm Modern – Rojaplast
15×18×61 cm, fa, beltéri
Raktáron
Fehér-kék egyszemélyes ágyneműhuzat 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron






