


Méretek 52×200 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Dobd fel a konyhát vagy az előszobát ezzel a csodás szőnyeggel! A márkáról: Unod kicsit a lakást? Dobd fel az Universal modern szőnyegeivel! A márka fókuszában a minőségi és tartós anyagok állnak, amelyeknek kellemes az érintésük. A szőnyegek stílusa pedig elragadó, és ízlésed szerint válogathatsz az egyszerű daraboktól kezdve a rendkívüli darabokig
| Szélesség: | 52 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Típus | Futószőnyeg |
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Rövid |
| Minta | Egyszínű |
| Származási hely | IT |
| Anyag összetétele és típusa | Poliészter |
| Vastagság | 0.3 cm |
| Szálhosszúság | Szál nélküli |
| Forma | Futószőnyeg |
| Súly | 0.45 kg |
| Hosszúság | 200 cm |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrás nélküli |
| Szálak típusa | Hurkolt (Egyenletes) |
| Kollekció | Sprinty |
| Stílus | Rusztikus |
| Minőség | Basic/Back To School |
| Sűrűség | 770 g/m² |
| Textil sűrűsége | Alacsony |
| Jellemzők | Padlófűtésnél is használható/csúszásgátló |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával/rendszeres porszívózás javasolt |
| Hátsó oldal anyaga | Vinyl |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Szín | Színes |
| Gyártó | Universal |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Nagyon szép minta és praktikus a konyhába.
A termék nagyon jó, nem csúszik, könnyen tisztítható. Az alapszín azonban nem olyan, mint a képen, nagyon kékes árnyalata van, ami sötétíti a szőnyeget. Nekem személy szerint nem tetszik a kék szín, ezért nem tudtam használni.
Nagyon szép és praktikus futószőnyeg.
Szép, de végül színben nem illik a konyhapulthoz. Azt hittem, hogy ez egy tavaszi szőnyeg, de a színek sötétebbek, mint amire szükségem lenne. Ezért visszaküldöm. A minősége rendben van, már van ettől a márkától futószőnyegem más színekben, és azok megfeleltek.
Olyan mint a képen. Nagyon tetszik!
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu

Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Beltéri, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

160×230 cm, juta, absztrakt mintás
RaktáronIngyenes szállítás
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Retró, beltéri, téglalap alakú

Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Ovális, virágmintás, beltéri

80×240 cm, futószőnyeg, beltéri
Raktáron
Virágmintás, beltéri, téglalap alakú

Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
160×230 cm, virágmintás, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Virágmintás, beltéri, téglalap alakú

160×230 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
120×170 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Kültéri, darabonként rendelhető, téglalap alakú
Raktáron
160×230 cm, juta, absztrakt mintás
Raktáron

160×230 cm, kültéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×230 cm, absztrakt mintás, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Kültéri, egyszínű, darabonként rendelhető
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Porcelán
Raktáron
Állványok
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron

180×200 cm
Raktáron
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes

110×63×177 cm, álló, összecsukható
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Pumpás, álló

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron