





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Tegye kellemesebbé életét az AIGOSTAR okos termékeivel. Energiatakarékosság és környezetbarát megoldások, az életminőség hatékony javítása, valamint a vásárlók különféle igényeinek kielégítése, amelyet minden fogyasztó élvezhet az intelligens világítással. Magas hatékonyságú LED fényforrás alkalmazása, kiváló színvisszaadás, erős fényerő, energiatakarékosság és környezetbarát működés. A fényerő és a fény színe is állítható. RGB funkció – akár 16 millió szín közül választhat. Vezérlés az AigoSmart alkalmazással (iOS és Android rendszerekhez) vagy távirányítóval. Kompatibilis az Amazon Alexa és a Google Assistant szolgáltatásokkal. A távirányító a csomag része.
| Dimmelhető | Igen |
|---|---|
| Foglalat típusa | E27 |
| Fény színe | Hideg fehér (5000 - 7000K), Meleg fehér (2700 - 3300K) |
| Izzó típusa | LED |
| Rgb | Igen |
| Ökológiai | Igen |
| Szín | Fehér |
| Típus | LED izzó |
| Funkció | LED technológia/Fényerőszabályzós/Irányítás telefonnal |
| Alak | Gömb |
| Foglalat | E27 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,9 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 42 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 500 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 200 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 12500 ON/OFF |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Feszültség | 230 V |
| Series | CEILING Aigostar |
| Gyártó | Aigostar B.V. |

Meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Függő, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás