







A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 94 257 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Natúr színű alacsony komód tölgyfa dekorral 80x75 cm Pensacola – Unique Furniture
| Típus | Fiókos |
|---|---|
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Szín | Bézs |
| Lábak | Lábakkal, Lábak nélkül |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Származási hely | CN |
| Lábak magassága | 20 cm |
| Terhelhetőség | 15 kg |
| Súly | 27.05 kg |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Hátsó rész anyaga | Forgácslemez |
| Fogantyúk anyaga | Fém |
| Biztonságos rögzítés a falra | Igen |
| Tanúsítványok és szabványok | FSC Mix |
| Kollekció | Pensanacola |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Stílus | Modern/bohém |
| Minőség | Extra |
| Fiók anyaga | Rattan/MDF |
| Jellemzők | Lábakkal/fiókokkal |
| Lábak anyaga | Fém |
| Felületkezelés | Melamin |
| Fa színe | Világos fa |
| Dekor | Tölgyfa |
| Konstrukció anyaga | Mesterséges rattan/MDF |
| Anyag | MDF |
| Gyártó | Unique Furniture |


Modern stílusú, magasfényű, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fiókos, lábakkal, kombinált
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Lábakkal, ajtóval, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
85×200×45 cm, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
80×150×40 cm, fenyő, fa
Raktáron
Fiókos, lábakkal, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
80×110×40 cm, fiókos, fenyő

132×240 cm
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron

179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
46×28×34 cm, műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron