










Kókuszrost lábtörlő 60x90 cm Tree of Life – Artsy Doormats
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 90 cm |
| Anyag | Kókuszrost |
|---|---|
| Forma | Téglalap |
| Származási hely | GB |
| Specifikus anyag | Kókuszrost |
| Vastagság | 1.5 cm |
| Súly | 2.5 kg |
| Hosszúság | 90 cm |
| Elhelyezés | Fedett kültér/beltér |
| Gyártás típusa | Géppel tűzött |
| Minta | Virágos |
| Stílus | Romantikus |
| Minőség | Extra |
| Jellemzők | Csúszásgátló |
| Ápolás | Vízzel való érintkezés hosszú időn át nem ajánlott/rendszeres porszívózás javasolt |
| Hátsó oldal anyaga | Gumi |
| Anyag specifikáció | 100% kókuszrost |
| Gyártó | Artsy Doormats |
Felhasználói értékelések
Gyönyörű és gondosan csomagolták, hogy elkerüljék a szállítás során esetlegesen keletkező károkat.

100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Állványok
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron

87×47×44 cm, tálcával, görgők nélkül
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
140×200 cm, kiságyba, klasszikus

Fém, fedővel
Raktáron
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Fém
Raktáron
52×200 cm, futószőnyeg, egyszínű
Raktáron