Ezek is tetszhetnek
Barna teakfa alacsony komód 135x82 cm Webster – White Label
Méretek 82×135×35 cm
Előző árak
- 2026. 04. 05. - 157 242 Ft
- 2026. 01. 23. - 157 242 Ft
- 2026. 01. 16. - 160 941 Ft
- 2025. 12. 05. - 157 242 Ft
- 2025. 11. 28. - 147 992 Ft
- 2025. 11. 14. - 157 242 Ft
- 2025. 11. 07. - 166 491 Ft
- 2025. 10. 13. - 184 990 Ft
- 2025. 10. 10. - 159 091 Ft
- 2024. 11. 22. - 165 741 Ft
- 2024. 11. 08. - 175 491 Ft
Termékleírás
Barna teakfa alacsony komód 135x82 cm Webster – White Label
Méretek
| Szélesség: | 135 cm |
|---|---|
| Mélység: | 35 cm |
| Magasság: | 82 cm |
Specifikációk
| Alak | Egyenes |
|---|---|
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Szín | Barna |
| Ajtó típus | Tömör |
| Felület | Matt |
| Anyag | Fa |
| Fa mintázat | Teakfa |
| Származási hely | IN |
| Terhelhetőség | 50 kg |
| Súly | 39.7 kg |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Kollekció | Webster |
| Stílus | Rusztikus/klasszikus/modern/skandináv |
| Minőség | Extra |
| Jellemzők | Polcokkal/ajtókkal/fiókokkal/lábakkal |
| Lábak anyaga | Vas |
| Felületkezelés | Lakkozás |
| Dekor | Teakfa |
| Gyártó | White Label |
Ajánljuk

Hordozható gardrób, szövet ruhásszekrény, ruhatároló, 12 polcos, fekete
Polcos, szövet, matt
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Ruhaakasztó, nyitott gardrób, polcokkal, 141x40x180cm, fekete
Polcos, modern stílusú, matt
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Szekrény, polc, kétajtós, artisan tölgy, SERVO TYP 1
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Gardróbszekrény polcokkal, wotan tölgy, ADELI
Polcos, modern stílusú, fiókos
RaktáronIngyenes szállítás
Ruhásszekrény, négyajtós, sonoma tölgy, KORNY
Polcos, modern stílusú, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Gardróbszekrény polcokkal, sonoma tölgy, ADELI
Polcos, modern stílusú, fiókos
RaktáronIngyenes szállítás
Gardróbszekrény polcokkal, grafit, ADELI
Polcos, modern stílusú, fiókos
RaktáronIngyenes szállításA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Fehér-világosbarna konzolasztal 18.5x60 cm Tower – YAMAZAKI
80×18×60 cm, matt
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Fekete-szürke bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Cat and Butterfly - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Etetőszék Little Stars – Roba
87×47×44 cm, tálcával, görgők nélkül
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Cordoba sötétkék fogkefetartó pohár - Wenko
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bézs kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Fém fali dekoráció készlet 3 db-os 15x22 cm Avaler – WOOOD
22×15 cm
Raktáron
Egyszemélyes háromrészes ágyneműhuzat 140x200 cm Summer Meadow – My House
140×200 cm, kiságyba, klasszikus

Spring futószőnyeg, 52 x 200 cm - Universal
52×200 cm, futószőnyeg, egyszínű
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
















































