





Méretek 40×180×35 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Natúr színű TV-állvány márvány dekorral 180x40 cm Milan – Kalune Design
| Szélesség: | 180 cm |
|---|---|
| Mélység: | 35 cm |
| Magasság: | 40 cm |
| Fa mintázat | Diófa |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Származási hely | TR |
| Lábak magassága | 20 cm |
| Terhelhetőség | 35 kg |
| Súly | 21.24 kg |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Biztonságos rögzítés a falra | Igen |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Stílus | Modern/glamour |
| Minőség | Basic |
| Jellemzők | Ajtókkal/lábakkal |
| Lábak színe | Karamellbarna |
| Felületkezelés | Melamin |
| Fa színe | Karamellbarna fa |
| Dekor | Diófa |
| Anyag | MDF |
| Szín | Natúr színű |
| Gyártó | Kalune Design |

Álló, tölgyfa, matt
Raktáron
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, matt
Raktáron
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, tölgyfa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, tölgyfa, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, laminált
Raktáron
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
56×200×40 cm, álló, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, álló, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
82×227 cm, álló, matt
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, álló, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
40×140 cm, modern stílusú, fali
Raktáron
36×200×37 cm, fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, tölgyfa, matt
Raktáron
Modern stílusú, álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
41×200×37 cm, álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, tölgyfa, matt
Raktáron
Álló, tölgyfa, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, matt
Raktáron
Álló, tölgyfa, matt
Raktáron
Álló, matt
Elérhető 5 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
132×240 cm
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron

Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
130×160 cm

Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
46×28×34 cm, műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állványok
Raktáron