







Méretek 100×70 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kép kézzel festett részletekkel 70x100 cm Ash – Styler
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Magasság: | 100 cm |
| Anyag | Vászon |
|---|---|
| Típus | Egyrészes |
| Vastagság | 2.8 cm |
| Súly | 2.9 kg |
| Stílus | Skandináv |
| Minőség | Basic |
| Ápolás | Gyakori portörlés ajánlott |
| Rögzítés típusa | Akasztó/szegek/csavarok/kampó |
| Függő alkatrészek | Nem |
| Szín | Színes |
| Gyártó | Styler |

Modern stílusú, egyrészes, virág témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, autó és motor témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, tájkép témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, tájkép témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, városkép témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Zenés, modern stílusú, egyrészes
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, autó és motor témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, vásznon
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, tájkép témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, állatos témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, városkép témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Zenés, modern stílusú, egyrészes
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, virág témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, tájkép témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, állatos témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Absztrakt, modern stílusú, egyrészes
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, virág témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, tájkép témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, vásznon
Kiszállítás 2 nap múlva
Zenés, modern stílusú, egyrészes
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, tájkép témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, állatos témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, állatos témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, tájkép témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, tájkép témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Absztrakt, modern stílusú, egyrészes
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, állatos témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, vásznon
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, virág témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, tájkép témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, tájkép témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, állatos témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

Porcelán
Raktáron

100×135 cm, nyári
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
120×170 cm, klasszikus, téglalap alakú

52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
- készletek
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
Fém
Raktáron
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
15×15×39 cm, kültéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron