Ezek is tetszhetnek
Fehér emeletes-kihúzható pótággyal borovi fenyő ágyneműtartós gyerekágy 90x200 cm PINO – Vipack
Méretek 161×90×200 cm
Előző árak
- 2026. 04. 05. - 357 180 Ft
- 2026. 03. 21. - 357 180 Ft
- 2026. 02. 16. - 396 890 Ft
- 2026. 02. 14. - 337 357 Ft
- 2026. 02. 14. - 396 890 Ft
- 2026. 01. 23. - 337 357 Ft
- 2026. 01. 16. - 345 294 Ft
- 2025. 12. 05. - 337 357 Ft
- 2025. 11. 25. - 304 450 Ft
- 2025. 11. 21. - 320 480 Ft
- 2025. 11. 14. - 337 350 Ft
- 2025. 11. 07. - 357 200 Ft
- 2025. 11. 05. - 373 070 Ft
- 2025. 10. 13. - 396 890 Ft
- 2025. 10. 10. - 341 325 Ft
- 2024. 11. 15. - 318 591 Ft
- 2024. 11. 06. - 327 850 Ft
- 2024. 11. 05. - 318 990 Ft
Termékleírás
A Vipack márka Pino emeletes gyerekágya ideális megoldás kisebb szobákba, ahol helyet kell megtakarítani. A változtatható tömörfa szerkezet szükség esetén két külön ággyá alakítható. Az ágy alatti fiók pótágyként (max. 10 cm magas matraccal) vagy tárolóhelyként használható.
Méretek
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 161 cm |
Specifikációk
| Szett | Matraccal, Matraccal és ágyráccsal |
|---|---|
| Kinek | Lányoknak |
| Fa mintázat | Fenyő |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Anyag | Fa |
| Szín | Fehér |
| Pótággyal | Igen |
| Felület | Matt |
| Létra | Variálható |
| Származási hely | EE |
| Lábak magassága | 21.5 cm |
| Típus | Emeletes/kihúzható pótággyal |
| Kihúzható pótágy teherbírása | 75 kg |
| Alsó ágy maximális terhelhetősége | 75 kg |
| Felső ágy maximális terhelhetősége | 75 kg |
| Súly | 79 kg |
| Kihúzható pótágy mérete | 90x190 |
| Méret | 90x200 |
| Hosszúság | 209.4 cm |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Ágyrácsot tartalmaz | Igen |
| Tanúsítványok és szabványok | FSC Mix |
| Kollekció | Pino |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Stílus | Klasszikus/modern |
| Minőség | Back To School/Extra |
| Lábak színe | Fehér |
| Lábak anyaga | Tömör borovi fenyőfa |
| Felületkezelés | Festék |
| Matracot tartalmaz | Nem |
| Jellemzők | Lábakkal/ágyneműtartóval/lépcsővel/létrával |
| Konstrukció anyaga | Tömör borovi fenyő |
| Gyártó | Vipack |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Szép kivitelezés, stabil szerkezet. Elégedettség
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Fehér-világosbarna konzolasztal 18.5x60 cm Tower – YAMAZAKI
80×18×60 cm, matt
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Fekete-szürke bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Cat and Butterfly - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Cordoba sötétkék fogkefetartó pohár - Wenko
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Raktáron
Etetőszék Little Stars – Roba
87×47×44 cm, tálcával, görgők nélkül
Raktáron
Bézs kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Egyszemélyes háromrészes ágyneműhuzat 140x200 cm Summer Meadow – My House
140×200 cm, kiságyba, klasszikus

Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel
Raktáron
Zöld jegenyefenyő tálalószekrény 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron























































