




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fali tükör 60x150 cm Loft William – Styler
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Magasság: | 150 cm |
| Típus | Fali |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Stílus | Ipari |
| Egyéb anyagok | Üveg |
| Vastagság | 2.8 cm |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 7.55 kg |
| Kollekció | Loft |
| Minőség | Basic |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával |
| Rögzítés típusa | Szegek/csavarok/kampó/akasztó |
| Függő alkatrészek | Nem |
| Keret | Farostlemez |
| Gyártó | Styler |
Felhasználói értékelések
Nem érkezett meg épen. A csomagolás katasztrofális volt. A buborékfólia, különösen "üveg" matricák nélkül, nem képes épségben kiszállítani egy tükröt. Nem tudom értékelni, mert szilánkokban, teljesen összetörve érkezett meg!!!
Gyönyörű, pontosan olyan, amilyenre szükségem van. Úgy néz ki, mintha fémből lenne, de fából van. Lehetett volna minőségibb (masszívabb) a kivitelezés, de albérletbe megfelelő.
Olcsó anyaghasználat, szörnyű minőség. A felhelyezését követően szinte rögtön levált a keret
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Szép, de nagyon hosszú a szállítási idő.

Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Téglalap alakú, kerettel
Kiszállítás 2 nap múlva
80×50 cm, fali, skandináv stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

132×240 cm
Raktáron

Porcelán
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, fedővel

179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Fali
Raktáron
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron