




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Jó tudni: A tükör mérete a keretet nem beleszámolva 40 x 132 cm.
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Magasság: | 142 cm |
| Típus | Fali |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Egyéb anyagok | Üveg |
| Vastagság | 1.8 cm |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 7.55 kg |
| Minőség | Basic |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával |
| Rögzítés típusa | Szegek/csavarok/kampó/akasztó |
| Függő alkatrészek | Nem |
| Keret | Farostlemez |
| Gyártó | Styler |
Felhasználói értékelések
Gyönyörű

80×50 cm, fali, skandináv stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Téglalap alakú, kerettel
Kiszállítás 2 nap múlva
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

132×240 cm
Raktáron

Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
100×135 cm, nyári
Raktáron
Fém, fedővel

179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×200 cm, ortopéd, közepesen kemény
Raktáron
Kávés, - készletek
Raktáron
160×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron

Fa, klasszikus
Raktáron
140×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron