Ajánljuk
Takaró 150x200 cm Velvet and Faux Fur – Catherine Lansfield
Méretek 150×200 cm
15 291 Ft
Előző árak
- 2026. 06. 01. - 15 291 Ft
- 2026. 04. 19. - 15 291 Ft
- 2026. 02. 20. - 15 122 Ft
- 2026. 02. 16. - 17 790 Ft
- 2026. 02. 14. - 15 122 Ft
- 2026. 01. 29. - 17 790 Ft
- 2026. 01. 23. - 15 122 Ft
- 2026. 01. 16. - 15 477 Ft
- 2026. 01. 11. - 16 010 Ft
- 2025. 12. 27. - 15 122 Ft
- 2025. 12. 05. - 15 650 Ft
- 2025. 11. 28. - 13 520 Ft
- 2025. 11. 21. - 14 360 Ft
- 2025. 11. 11. - 15 120 Ft
- 2025. 11. 07. - 15 650 Ft
- 2025. 11. 05. - 16 010 Ft
- 2025. 10. 13. - 17 790 Ft
- 2025. 10. 10. - 15 299 Ft
- 2025. 06. 10. - 17 790 Ft
- 2025. 06. 06. - 15 299 Ft
- 2025. 05. 27. - 17 790 Ft
- 2025. 05. 23. - 15 299 Ft
- 2025. 02. 03. - 16 790 Ft
- 2025. 01. 16. - 15 190 Ft
- 2025. 01. 10. - 15 780 Ft
- 2025. 01. 01. - 16 790 Ft
- 2024. 12. 27. - 14 271 Ft
- 2024. 12. 21. - 16 790 Ft
- 2024. 12. 19. - 15 990 Ft
- 2024. 12. 16. - 14 231 Ft
- 2024. 12. 10. - 15 990 Ft
- 2024. 12. 06. - 13 591 Ft
- 2024. 12. 03. - 15 990 Ft
- 2024. 11. 15. - 14 391 Ft
- 2024. 11. 06. - 14 789 Ft
- 2024. 11. 05. - 13 590 Ft
Termékleírás
Takaró 150x200 cm Velvet and Faux Fur – Catherine Lansfield
Méretek
| Szélesség: | 150 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
Specifikációk
| Szín | Szürke |
|---|---|
| Származási hely | CN |
| Anyag összetétele és típusa | Mikroplüss |
| Súly | 1.4 kg |
| Méret | 150x200 |
| Hosszúság | 200 cm |
| Kollekció | Velvet and Faux Fur |
| Minta | Egyszínű |
| Minőség | Basic |
| Sűrűség | 260 g/m² |
| Ápolás | Mosás 40°C-on/mosógépben mosható/kémiailag nem fehéríthető/nem vasalható |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Gyártó | Catherine Lansfield |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

5000 Ft5769 Ft
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
38 020 Ft42 169 Ft
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, játszó, klasszikus
Raktáron
29 170 Ft32 329 Ft
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
17 700 Ft19 049 Ft
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
7350 Ft
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Átmérő
Raktáron
6770 Ft7709 Ft
Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
8560 Ft10 800 Ft
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
Impregnált, poliészter, virágos

20 009 Ft
Röviditalos pohár szett 6 db-os 50 ml – Lyngby Glas
Feles, - készletek
Raktáron
13 319 Ft
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
19 230 Ft21 249 Ft
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Műanyag, átmérő, állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
7469 Ft
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Átmérő

4630 Ft5109 Ft
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
15 400 Ft17 019 Ft
Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron
13 010 Ft14 329 Ft
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
Egész évben használható, üreges szál töltetű, magasság
Raktáron
16 199 Ft
Matt fekete öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai sarokpolc Genova – Wenko
8×36×17 cm, sarok, átmérő

226 190 Ft
Közepes keménységű hab matrac 160x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
21×160×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron
17 279 Ft
Fekete öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, modern stílusú, egyenes
Raktáron
197 460 Ft213 590 Ft
Közepes keménységű hab matrac 140x200 cm Zen Comfort – Bonami Selection
21×140×200 cm, hab, kemény
Raktáron














