Ezek is tetszhetnek
Világosszürke kordbársony kinyitható sarokkanapé (jobb oldali-U alakú) Brave Dave – Miuform
Méretek 87×322×194 cm
-9 %600 950 Ft659 990 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 600 950 Ft
- 2026. 03. 10. - 600 950 Ft
- 2026. 02. 12. - 659 990 Ft
- 2025. 11. 28. - 601 510 Ft
- 2025. 11. 22. - 595 660 Ft
- 2025. 11. 05. - 595 670 Ft
- 2025. 11. 05. - 613 790 Ft
- 2024. 11. 06. - 652 459 Ft
- 2024. 11. 05. - 589 990 Ft
Termékleírás
Világosszürke kordbársony kinyitható sarokkanapé (jobb oldali-U alakú) Brave Dave – Miuform
Méretek
| Szélesség: | 322 cm |
|---|---|
| Mélység: | 194 cm |
| Magasság: | 87 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Lábakkal | Igen |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Háttámla párnák | Levehető |
| Ülőpárnák | Rögzített |
| Ülőfelület keménysége | Közepesen kemény |
| Kárpit jellemzői | Háziállatbarát |
| Származási hely | PL |
| Karfa szélessége | 20 cm |
| Karfa magassága | 58 cm |
| Ülés szélessége | 311 cm |
| Ülésmélység | 62 cm |
| Ülésmagasság | 45 cm |
| Lábak magassága | 1.5 cm |
| Fekvőfotel ülőrészének mélysége | 119 cm |
| Heverő rész teljes mélysége | 156 cm |
| Alaprész teljes mélysége | 93 cm |
| Terhelhetőség | 960 kg |
| Súly | 152 kg |
| Kanapé mérete | Öt- és többszemélyes |
| Levehető huzat | Nem |
| Ápolás | Rendszeres porszívózás javasolt kárpitozott bútorokhoz megfelelő eszközzel/tisztítsd száraz ruhával, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Fekvőfelület mérete | 120x289 |
| Töltőanyag | Hab (PUR) |
| Kollekció | Brave Dave |
| Sarok és forma | U alakú/jobb oldali |
| Összeszerelést igényel | Részben |
| Stílus | Glamour/skandináv/retro/bohém |
| Minőség | Basic |
| Lábak színe | Fekete |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Konstrukció anyaga | Tömör borovi fenyő/forgácslemez/MDF |
| Anyag specifikáció | 90% poliészter/10% nejlon |
| Martindale-mutató | 35000 martindale |
| Szövetminta | POSO 55 |
| Kárpitozás anyaga | Kordbársony |
| Gyártó | Miuform |
Ajánljuk

890 990 Ft
Világoszöld kordbársony kinyitható sarokkanapé (jobb oldali-U alakú) Tori – Bonami Selection
95×314×187 cm, ágyneműtartós, ágyazható
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

5109 Ft
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
19 989 Ft
Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
29 479 Ft
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
37 040 Ft
Fehér-világosbarna konzolasztal 18.5x60 cm Tower – YAMAZAKI
80×18×60 cm, matt
Raktáron
19 049 Ft
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
12 860 Ft
Fekete-szürke bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Cat and Butterfly - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
14 719 Ft
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Raktáron
30 710 Ft33 790 Ft
Etetőszék Little Stars – Roba
87×47×44 cm, tálcával, görgők nélkül
Raktáron
14 329 Ft
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
3590 Ft3949 Ft
Cordoba sötétkék fogkefetartó pohár - Wenko
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
230 150 Ft
Bézs kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
9119 Ft
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
32 329 Ft
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
18 159 Ft
Fém fali dekoráció készlet 3 db-os 15x22 cm Avaler – WOOOD
22×15 cm
Raktáron
6130 Ft6739 Ft
Egyszemélyes háromrészes ágyneműhuzat 140x200 cm Summer Meadow – My House
140×200 cm, kiságyba, klasszikus

13 839 Ft
Spring futószőnyeg, 52 x 200 cm - Universal
52×200 cm, futószőnyeg, egyszínű
Raktáron
32 729 Ft
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel
Raktáron
13 179 Ft
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú








































