
Világoszöld kordbársony lábtartó Tori – Bonami Selection
48×100×70 cm, téglalap alakú
175 890 Ft

Narancssárga kordbársony lábtartó Tori – Bonami Selection
48×100×70 cm, téglalap alakú
175 890 Ft

Türkiz kordbársony lábtartó Tori – Bonami Selection
48×100×70 cm, téglalap alakú
175 890 Ft

Zöld kordbársony lábtartó Tori – Bonami Selection
48×100×70 cm, téglalap alakú
175 890 Ft

Szürke kordbársony lábtartó Tori – Bonami Selection
48×100×70 cm, téglalap alakú
175 890 Ft

Bézs kordbársony lábtartó Tori – Bonami Selection
48×100×70 cm, téglalap alakú
175 890 Ft

Kék kordbársony lábtartó Tori – Bonami Selection
48×100×70 cm, téglalap alakú
175 890 Ft
Bézs kordbársony lábtartó Tori – Bonami Selection
Méretek 48×100×70 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 149 507 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 175 890 Ft
- 2026. 04. 29. - 175 890 Ft
- 2026. 04. 24. - 149 507 Ft
- 2026. 04. 21. - 175 890 Ft
- 2026. 04. 03. - 158 300 Ft
- 2026. 03. 06. - 150 200 Ft
- 2026. 02. 14. - 141 865 Ft
- 2026. 01. 16. - 141 860 Ft
- 2025. 12. 05. - 141 865 Ft
- 2025. 11. 28. - 133 520 Ft
- 2025. 11. 14. - 141 865 Ft
- 2025. 11. 07. - 125 170 Ft
- 2025. 11. 05. - 133 510 Ft
- 2025. 10. 13. - 166 900 Ft
- 2025. 10. 10. - 143 534 Ft
- 2025. 07. 22. - 133 510 Ft
- 2025. 07. 20. - 166 900 Ft
- 2025. 07. 02. - 141 860 Ft
- 2025. 06. 07. - 133 510 Ft
- 2025. 04. 25. - 141 865 Ft
- 2025. 04. 15. - 166 900 Ft
- 2025. 04. 10. - 143 534 Ft
- 2025. 03. 25. - 166 900 Ft
- 2025. 03. 21. - 143 534 Ft
- 2024. 11. 05. - 139 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Bézs kordbársony lábtartó Tori – Bonami Selection
Méretek
| Szélesség: | 100 cm |
|---|---|
| Mélység: | 70 cm |
| Magasság: | 48 cm |
Specifikációk
| Forma | Téglalap |
|---|---|
| Ülőfelület keménysége | Közepesen kemény |
| Kárpit jellemzői | Háziállatbarát |
| Ülőpárnák | Rögzített |
| Származási hely | PL |
| Lábak magassága | 15 cm |
| Terhelhetőség | 100 kg |
| Súly | 25 kg |
| Ápolás | Tisztítsd száraz ruhával, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Töltőanyag | Hab (PUR)/rugók |
| Kollekció | Tori |
| Összeszerelést igényel | Részben |
| Stílus | Skandináv/modern/bohém |
| Minőség | Extra |
| Lábak színe | Világos fa |
| Lábak anyaga | Tömör bükkfa |
| Konstrukció anyaga | MDF/tömör borovi fenyő |
| Anyag specifikáció | 90% poliészter/10% nejlon |
| Martindale-mutató | 35000 martindale |
| Szövetminta | POSO 100 |
| Kárpitozás anyaga | Kordbársony |
| Szín | Bézs |
| Gyártó | Bonami Selection |
Hasonló termékek

Marina puff
Raktáron
Taburette tárolóhellyel OTTOMAN 76x38 cm, krém
38×76×38 cm, szövet, tárolóhellyel
Kiszállítás 1 hét múlva
Taburett tárolóhellyel OTTOMAN 76x38 cm, krém
Tárolóhellyel, lábak nélkül

Manhattan puff
Puffok, kárpitozott, kerek
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Colma puff
Puffok, kárpitozott, téglalap alakú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Milford puff
Puffok, kárpitozott, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Marcos puff
Puffok, kárpitozott, téglalap alakú
Raktáron
SHEEPISH világoszöld plüss puff
Puffok, szövet, kárpitozott
Raktáron
Medford puff
Puffok, kárpitozott, kerek
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ülőke/kisasztal, TORU kollekció | Ma 43, Ø 32cm - Liliomfehér - Blomus
33×33 cm, modern stílusú, kerek

Fehér puff ANDERSON
43×80×80 cm, puffok, szövet
Kiszállítás 3 hét múlva
Wing fehér ülőke tárolóhellyel, 33 l - Wenko
48×45×33 cm, műanyag, tárolóhellyel
Raktáron
Marcos puff
Puffok, kárpitozott, téglalap alakú
Raktáron
Taburette tárolóval OTTOMAN 76x38 cm, rózsaszín
38×76×38 cm, szövet, tárolóhellyel
Raktáron
Taburette tárolóval OTTOMAN 76x38 cm, rózsaszín
38×76×38 cm, szövet, tárolóhellyel
Raktáron
Bézs buklé puff Ejby – House Nordic
Skandináv stílusú, téglalap alakú, kerek
Raktáron
Taburette tárolóhellyel OTTOMAN 110x38 cm, rózsaszín
38×110×38 cm, szövet, tárolóhellyel
Raktáron
Taburette tárolóhellyel OTTOMAN 110x38 cm, rózsaszín
38×110×38 cm, puffok, szövet
Raktáron
Blossomville pad
Puffok, szövet, kárpitozott
Raktáron
Taburette tárolóhellyel OTTOMAN 110x38 cm, világosbarna
38×110×38 cm, szövet, tárolóhellyel
Raktáron
Taburette tárolóhellyel OTTOMAN 110x38 cm, világosbarna
38×110×38 cm, puffok, szövet
Raktáron
FURELA VELVET XL szürke összecsukható puff 60 x 38 x 38 cm
38×61×38 cm, puffok, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
FURELA VELVET XL szürke összecsukható puff 60 x 38 x 38 cm
38×61×38 cm, puffok, szövet
Raktáron
Wida puff
Puffok, kárpitozott, téglalap alakú
Raktáron
OTTOMAN tároló puff, szürke
38×76×38 cm, puffok, tárolóhellyel
Raktáron
OTTOMAN tároló puff, szürke
38×76×38 cm, puffok, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Springfield puff
Puffok, bőr, kárpitozott
Raktáron
Freja lábtartó
Szövet, kárpitozott
Raktáron
Paletti kerti lábtartó, többféle változatban - Fatboy szín: Szahara
45×100×90 cm, kültéri, szövet
Ingyenes szállítás
Aditi puff
Puffok, kárpitozott, téglalap alakú
Raktáron
POEF bézs juta puff
Puffok, szövet, kárpitozott
Raktáron
Puff, TEDDY kollekció | Ma 40 cm, Ø 35 cm - Holdsugár - Blomus
43×38 cm, puffok, szövet
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
Oven 2 db szürke szilikon edényfogó kesztyű - Wenko
Készlet
Raktáron
WC-ülőke 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Fa, klasszikus
Raktáron
Világosbarna kovaföld fürdőszobai kilépő 39x60 cm Puna – Wenko
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes

Lou konyhai sarokpolc, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cm, modern stílusú, sarok
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko

Vento acél ruhaszárító, hosszúság 177 cm - Metaltex
110×63×177 cm, álló, összecsukható
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan 100x135 cm Medium – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló












