
Világoszöld kordbársony lábtartó Tori – Bonami Selection
48×100×70 cm, téglalap alakú
175 890 Ft

Narancssárga kordbársony lábtartó Tori – Bonami Selection
48×100×70 cm, téglalap alakú
175 890 Ft

Türkiz kordbársony lábtartó Tori – Bonami Selection
48×100×70 cm, téglalap alakú
175 890 Ft

Zöld kordbársony lábtartó Tori – Bonami Selection
48×100×70 cm, téglalap alakú
175 890 Ft

Szürke kordbársony lábtartó Tori – Bonami Selection
48×100×70 cm, téglalap alakú
175 890 Ft

Bézs kordbársony lábtartó Tori – Bonami Selection
48×100×70 cm, téglalap alakú
175 890 Ft

Kék kordbársony lábtartó Tori – Bonami Selection
48×100×70 cm, téglalap alakú
175 890 Ft
Narancssárga kordbársony lábtartó Tori – Bonami Selection
Méretek 48×100×70 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 149 507 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 175 890 Ft
- 2026. 04. 29. - 175 890 Ft
- 2026. 04. 24. - 149 507 Ft
- 2026. 04. 21. - 175 890 Ft
- 2026. 04. 17. - 149 507 Ft
- 2026. 03. 28. - 175 890 Ft
- 2026. 03. 24. - 166 900 Ft
- 2026. 03. 23. - 141 865 Ft
- 2026. 03. 10. - 141 860 Ft
- 2026. 02. 20. - 141 865 Ft
- 2026. 02. 16. - 175 290 Ft
- 2026. 02. 14. - 148 997 Ft
- 2026. 02. 12. - 175 290 Ft
- 2026. 01. 16. - 148 980 Ft
- 2026. 01. 10. - 148 990 Ft
- 2025. 12. 05. - 148 997 Ft
- 2025. 11. 28. - 140 232 Ft
- 2025. 11. 24. - 148 997 Ft
- 2025. 11. 21. - 124 870 Ft
- 2025. 11. 11. - 124 880 Ft
- 2025. 11. 07. - 131 460 Ft
- 2025. 11. 05. - 140 230 Ft
- 2025. 10. 13. - 175 290 Ft
- 2025. 10. 10. - 150 749 Ft
- 2024. 11. 05. - 139 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Narancssárga kordbársony lábtartó Tori – Bonami Selection
Méretek
| Szélesség: | 100 cm |
|---|---|
| Mélység: | 70 cm |
| Magasság: | 48 cm |
Specifikációk
| Forma | Téglalap |
|---|---|
| Szín | Barna |
| Ülőpárnák | Rögzített |
| Ülőfelület keménysége | Közepesen kemény |
| Kárpit jellemzői | Háziállatbarát |
| Származási hely | PL |
| Lábak magassága | 15 cm |
| Terhelhetőség | 100 kg |
| Súly | 25 kg |
| Ápolás | Tisztítsd száraz ruhával, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Töltőanyag | Hab (PUR)/rugók |
| Kollekció | Tori |
| Összeszerelést igényel | Részben |
| Stílus | Modern/bohém/skandináv |
| Minőség | Extra |
| Lábak színe | Világos fa |
| Lábak anyaga | Tömör bükkfa |
| Konstrukció anyaga | MDF/tömör borovi fenyő |
| Anyag specifikáció | 10% nejlon/90% poliészter |
| Martindale-mutató | 35000 martindale |
| Szövetminta | Poso 40 |
| Kárpitozás anyaga | Kordbársony |
| Gyártó | Bonami Selection |
Hasonló termékek

Marcos puff
Puffok, kárpitozott, kerek
Raktáron
Brooklyn puff tárolóval
Puffok, tárolóhellyel, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
POEF bézs juta puff
Puffok, szövet, kárpitozott
Raktáron
Marcos puff
Puffok, kárpitozott, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Taburette tárolóhellyel OTTOMAN 110x38 cm, világosbarna
38×110×38 cm, puffok, szövet
Raktáron
Taburette tárolóhellyel OTTOMAN 110x38 cm, világosbarna
38×110×38 cm, szövet, tárolóhellyel
Raktáron
HOMCOM 2 darabos Kerek Tároló Puff Szett Levehető Fedéllel, Krémfehér Bújtatós Tónusban | Aosom
Puffok, tárolóhellyel, kárpitozott
Raktáron
OTTOMAN tároló puff, szürke
38×76×38 cm, puffok, tárolóhellyel
Raktáron
OTTOMAN tároló puff, szürke
38×76×38 cm, puffok, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Wida puff
Puffok, kárpitozott, téglalap alakú
Raktáron
Freja lábtartó
Modern stílusú, szövet, lábakkal
Raktáron
Aditi puff
Puffok, kárpitozott, kerek
Raktáron
DERBY lábtartó
Tömörfa, lábak nélkül
Raktáron
HOMCOM Kerek Puff, Tárolófedéllel, Forgatható Tálca, 3 az 1-ben bútor, vászon borítás, tömör fa lábak, bézs | Aosom
Puffok, tömörfa, tárolóhellyel
Raktáron
Paletti kerti lábtartó, többféle változatban - Fatboy szín: Szahara
45×100×90 cm, kültéri, szövet
Ingyenes szállítás
AVENBERG PUFF Taburett - szürke
Modern stílusú, szövet, kárpitozott
Raktáron
Charlie puff
Puffok, kárpitozott, kerek
Raktáron
Horizon kerti puff
Puffok, kárpitozott, téglalap alakú
Raktáron
Larvik lábtartó, homok
Lábak nélkül
Raktáron
Springfield puff
Puffok, bőr, kárpitozott
Raktáron
Puff, TEDDY kollekció | Ma 40 cm, Ø 35 cm - Holdsugár - Blomus
43×38 cm, puffok, szövet

Bar lábtartó
Retró, öko bőr, lábak nélkül
Raktáron
Órózsaszín puff LORI VELVET
34×39×39 cm, puffok, szövet
Kiszállítás 1 hét múlva
Összecsukható műbőr tárolópuff, fekete 76x38x38cm
Puffok, öko bőr, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
HOMCOM 2 az 1-ben Tároló Puff, Kerek Párnázott Puff Lábpihentető Tárolóval, 44 x 47,5 cm, Sötétszürke | Aosom
Puffok, szövet, tárolóhellyel
Raktáron
HOMCOM Puff, tároló láda, bordázott bársony, modern dizájn, 36 x 36 x 44 cm, nappaliba és hálószobába, szürke | Aosom
Puffok, modern stílusú, szövet
Raktáron
MALAMI fehér-bézs színű kötött puff
Puffok, szövet, kárpitozott
Raktáron
Belfort puff
Puffok, kárpitozott, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Taburette tárolóval OTTOMAN 110x38 cm fekete
38×110×38 cm, puffok, szövet
Raktáron
FURELA VELVET XL szürke összecsukható puff 60 x 38 x 38 cm
38×61×38 cm, puffok, szövet
Raktáron
FURELA VELVET XL szürke összecsukható puff 60 x 38 x 38 cm
38×61×38 cm, puffok, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Deuba Tárolóhellyel ellátott taburett 42x38x38 cm - antracit
Puffok, modern stílusú, szövet
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
Oven 2 db szürke szilikon edényfogó kesztyű - Wenko
Készlet
Raktáron
WC-ülőke 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Fa, klasszikus
Raktáron
Lou konyhai sarokpolc, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cm, modern stílusú, sarok
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan 100x135 cm Medium – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko

Vento acél ruhaszárító, hosszúság 177 cm - Metaltex
110×63×177 cm, álló, összecsukható
Raktáron
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló

Világosbarna kovaföld fürdőszobai kilépő 39x60 cm Puna – Wenko
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes

Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron






