
Világoszöld kordbársony lábtartó Tori – Bonami Selection
48×100×70 cm, téglalap alakú
175 890 Ft

Narancssárga kordbársony lábtartó Tori – Bonami Selection
48×100×70 cm, téglalap alakú
175 890 Ft

Türkiz kordbársony lábtartó Tori – Bonami Selection
48×100×70 cm, téglalap alakú
175 890 Ft

Zöld kordbársony lábtartó Tori – Bonami Selection
48×100×70 cm, téglalap alakú
175 890 Ft

Szürke kordbársony lábtartó Tori – Bonami Selection
48×100×70 cm, téglalap alakú
175 890 Ft

Bézs kordbársony lábtartó Tori – Bonami Selection
48×100×70 cm, téglalap alakú
175 890 Ft

Kék kordbársony lábtartó Tori – Bonami Selection
48×100×70 cm, téglalap alakú
175 890 Ft
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 149 507 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 175 890 Ft
- 2026. 04. 29. - 175 890 Ft
- 2026. 04. 24. - 149 507 Ft
- 2026. 04. 21. - 175 890 Ft
- 2026. 04. 17. - 149 507 Ft
- 2026. 03. 28. - 175 890 Ft
- 2026. 03. 24. - 166 900 Ft
- 2026. 03. 19. - 141 865 Ft
- 2026. 03. 16. - 166 900 Ft
- 2026. 03. 05. - 141 865 Ft
- 2026. 02. 24. - 166 900 Ft
- 2026. 02. 20. - 141 865 Ft
- 2026. 02. 18. - 166 900 Ft
- 2026. 02. 16. - 175 290 Ft
- 2026. 02. 14. - 148 997 Ft
- 2026. 02. 01. - 175 290 Ft
- 2026. 01. 16. - 148 980 Ft
- 2026. 01. 10. - 148 990 Ft
- 2025. 12. 05. - 148 997 Ft
- 2025. 11. 28. - 140 232 Ft
- 2025. 11. 21. - 122 690 Ft
- 2025. 11. 14. - 122 700 Ft
- 2025. 11. 11. - 124 880 Ft
- 2025. 11. 07. - 131 460 Ft
- 2025. 11. 05. - 140 230 Ft
- 2025. 10. 13. - 175 290 Ft
- 2025. 10. 10. - 150 749 Ft
- 2025. 07. 30. - 166 900 Ft
- 2025. 07. 25. - 143 534 Ft
- 2025. 07. 15. - 166 900 Ft
- 2025. 07. 11. - 143 534 Ft
- 2025. 06. 26. - 166 900 Ft
- 2025. 06. 20. - 138 527 Ft
- 2025. 06. 10. - 166 900 Ft
- 2025. 06. 06. - 143 534 Ft
- 2025. 06. 01. - 166 900 Ft
- 2025. 05. 11. - 150 210 Ft
- 2025. 04. 25. - 141 865 Ft
- 2025. 04. 15. - 166 900 Ft
- 2025. 04. 10. - 143 534 Ft
- 2025. 03. 25. - 166 900 Ft
- 2025. 03. 21. - 143 534 Ft
- 2024. 11. 05. - 139 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Világoszöld kordbársony lábtartó Tori – Bonami Selection
Méretek
| Szélesség: | 100 cm |
|---|---|
| Mélység: | 70 cm |
| Magasság: | 48 cm |
Specifikációk
| Forma | Téglalap |
|---|---|
| Szín | Zöld |
| Ülőfelület keménysége | Közepesen kemény |
| Kárpit jellemzői | Háziállatbarát |
| Ülőpárnák | Rögzített |
| Származási hely | PL |
| Lábak magassága | 15 cm |
| Terhelhetőség | 100 kg |
| Súly | 25 kg |
| Ápolás | Tisztítsd száraz ruhával, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Töltőanyag | Rugók/Hab (PUR) |
| Kollekció | Tori |
| Összeszerelést igényel | Részben |
| Stílus | Bohém/skandináv/modern |
| Minőség | Extra |
| Lábak színe | Világos fa |
| Lábak anyaga | Tömör bükkfa |
| Konstrukció anyaga | Tömör borovi fenyő/MDF |
| Anyag specifikáció | 90% poliészter/10% nejlon |
| Martindale-mutató | 35000 martindale |
| Szövetminta | Poso 47 |
| Kárpitozás anyaga | Kordbársony |
| Gyártó | Bonami Selection |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Praktikus és többcélú kiegészítő a kanapéhoz. Kényelmes a lábaknak, amikor egyedül vagyunk otthon, és amikor vendégek jönnek, egyszerűen eltoljuk a lábtartót, így több ülőhelyet kapunk.
Kiváló, dizájnos, kényelmes.
A termék olyan, mint az interneten, a szín megfelel.
Hasonló termékek

Marina puff
Raktáron
OTTOMAN tároló puff, szürke
38×76×38 cm, puffok, tárolóhellyel
Raktáron
OTTOMAN tároló puff, szürke
38×76×38 cm, puffok, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Horizon kerti puff
Puffok, kárpitozott, téglalap alakú
Raktáron
Freja lábtartó
Modern stílusú, szövet, lábakkal
Raktáron
Paletti kerti lábtartó, többféle változatban - Fatboy szín: Szahara
45×100×90 cm, kültéri, szövet
Ingyenes szállítás
Marcos puff
Puffok, kárpitozott, lábak nélkül
Raktáron
Összecsukható műbőr tárolópuff, fekete 76x38x38cm
Puffok, öko bőr, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Taburette tárolóval OTTOMAN 110x38 cm fekete
38×110×38 cm, puffok, szövet
Raktáron
Összecsukható vászon tárolópuff, sötétszürke 76x38x38cm
Szövet, tárolóhellyel, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bar lábtartó
Szövet, kárpitozott, lábak nélkül
Raktáron
Brooklyn puff tárolóval
Puffok, tárolóhellyel, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Taburette tárolóhellyel OTTOMAN 110x38 cm, világosbarna
38×110×38 cm, szövet, tárolóhellyel
Raktáron
Taburette tárolóhellyel OTTOMAN 110x38 cm, világosbarna
38×110×38 cm, puffok, szövet
Raktáron
Világosszürke SMART COSARO tárolós puff, 65x65 cm
38×65×65 cm, puffok, szövet
Raktáron
POEF bézs juta puff
Puffok, szövet, kárpitozott
Raktáron
GLAM lábtartó
Téglalap alakú, kerek
Raktáron
Világosszürke puff Milou – White Label
45×50×35 cm, szövet, téglalap alakú
RaktáronIngyenes szállítás
Wida puff
Puffok, kárpitozott, téglalap alakú
Raktáron
Összecsukható vászon tárolópuff, sötétszürke 110x38x38cm
Tárolóhellyel, téglalap alakú, lábak nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Larvik lábtartó, homok
Lábak nélkül
Raktáron
Skiby világosszürke pad - Bonami Essentials
43×100×35 cm, ipari stílusú, szövet
Raktáron
Marcos puff
Puffok, kárpitozott, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
AVENBERG PUFF Taburett - szürke
Modern stílusú, szövet, kárpitozott
Raktáron
Fatboy Babzsák / puff "point outdoor", többféle változatban - Fatboy® szín: óceánkék csík
50×35×50 cm, puffok, kültéri

FURELA VELVET XL szürke összecsukható puff 60 x 38 x 38 cm
38×61×38 cm, puffok, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
FURELA VELVET XL szürke összecsukható puff 60 x 38 x 38 cm
38×61×38 cm, puffok, szövet
Raktáron
Deuba Tárolóhellyel ellátott taburett 42x38x38 cm - antracit
Puffok, modern stílusú, szövet
Raktáron
Puff, TEDDY kollekció | Ma 40 cm, Ø 35 cm - Holdsugár - Blomus
43×38 cm, puffok, szövet

DERBY lábtartó
Tömörfa, lábak nélkül
Raktáron
Wida puff
Puffok, kárpitozott, téglalap alakú
Raktáron
Alford puff
Puffok, kárpitozott, kerek
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
Oven 2 db szürke szilikon edényfogó kesztyű - Wenko
Készlet
Raktáron
WC-ülőke 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Fa, klasszikus
Raktáron
Lou konyhai sarokpolc, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cm, modern stílusú, sarok
Raktáron
Világosbarna kovaföld fürdőszobai kilépő 39x60 cm Puna – Wenko
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes

Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko

Vento acél ruhaszárító, hosszúság 177 cm - Metaltex
110×63×177 cm, álló, összecsukható
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

4 évszakos gyerek paplan 100x135 cm Medium – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló







