




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Gyerek szőnyeg 160x230 cm Pastel Neighborhood – Vitaus
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 230 cm |
| Típus | Klasszikus |
|---|---|
| Forma | Téglalap |
| Származási hely | TR |
| Anyag összetétele és típusa | Poliamid |
| Vastagság | 0.5 cm |
| Szálhosszúság | Szál nélküli |
| Súly | 3.31 kg |
| Hosszúság | 230 cm |
| Elhelyezés | Beltér |
| Felület típusa | Digitális nyomtatás |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Hurkolt (Egyenletes) |
| Kollekció | Little Neighborhood |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Basic/Back To School |
| Sűrűség | 850 g/m² |
| Textil sűrűsége | Alacsony |
| Jellemzők | Padlófűtésnél is használható/robotporszívóval tisztítható/mosható/csúszásgátló |
| Ápolás | Mosás 30°C-on/nem vasalható/mosógépben mosható/nem gyűrhető/kémiailag nem fehéríthető/rendszeres porszívózás javasolt |
| Hátsó oldal anyaga | Gumi |
| Anyag specifikáció | 100% polyamid |
| Szín | Színes |
| Gyártó | Vitaus |
Felhasználói értékelések
Minőségi és puha szőnyeg. Tökéletes gyerekeknek játékra, kellemes tapintású. Csúszásgátlós, ezért minden padlótípusra alkalmas.
Kellemes anyag. Könnyen porszívózható, a lányom nagyon elégedett.
A szőnyeg kellemes, illik kis lányok szobájába, bár ezen az áron valami „vastagabbra” számítottam. Nagyon könnyű és rugalmas, bútorral rögzíteni kell, vagy kétoldalas ragasztószalaggal leragasztani. Attól tartok, hogy a csúszásgátló alátét sem segítene, mivel ilyen könnyű. A fehér felületeken minden pamutszál látható, de ezzel számoltam. A nyomat olyan, mint a képen, bár a közepén áthalad egy finom kihagyott csík, ami ezen az áron kissé bosszantó, de első pillantásra nem feltűnő.

160×235 cm, fiúknak, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Klasszikus, téglalap alakú, természetes

160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron