







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED dimmelhető modern mennyezeti lámpa. Alkalmas nappali és hálószoba megvilágítására egyaránt. Könnyen vezérelhető távirányítóval (a csomag része). A lámpa folyamatos fényerőszabályozást és fény színének változtatását kínálja RGB + W (3000 - 6500 K) tartományban. Éjszakai fény funkció és időzítő. Memória funkció – a lámpa bekapcsolásakor megőrzi az utoljára beállított értékeket, amíg nem módosítja azokat. A lámpa beépített energiatakarékos LED fényforrással rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Szín | Fehér |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia/RGB/Távirányító |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Alak | Kerek |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 32 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 32 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 225 W |
| A teljes fényáram | 3200 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 86 Ra |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 32 W |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Series | VISITATION Brilliant, UP Brilliant |
| Gyártó | Brilliant |

Fa, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Kristály, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
Raktáron
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, szögletes
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, több mint egy izzóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, kerek, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás