









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED izzó, amely támogatja a növények növekedését, különösen napfényhiányos helyeken. 5 fényforrás, ebből 4 90°-ban állítható. Az izzó 2 hullámhosszon bocsát ki fényt: 430-460 nm - elsősorban a növények kezdeti növekedési szakaszát támogatja. 580-730 nm - elősegíti a virágzást és a termésképződést. Ezeknek a hullámhosszoknak a kombinációja természetes napfényhez hasonló fényt eredményez az izzóban. A fény szórási szöge: 120°. Fotoszintetikus fotonfluxus (PPF) – a növények számára hasznos fény mennyisége. PPF: 59 μmol/s.
| Izzó típusa | LED |
|---|---|
| Foglalat típusa | E27 |
| Ökológiai | Igen |
| Típus | LED izzó |
| Funkció | LED technológia |
| Foglalat | E27 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 100 W |
| Színhőmérséklet | 1200 K |
| A teljes fényáram | 1400 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 20 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 50000 ON/OFF |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Feszültség | 230 V |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Series | PLANT LAMP Kobi, PLANTY Kobi |
| Gyártó | Kobi |

LED, GU10, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, E27
Raktáron
LED, GU10, középfehér (3500 - 4500 K)
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
LED, globe és deco pipe, ÖKOlógiai
Raktáron
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
LED, globe és deco pipe, középfehér (3500 - 4500 K)
Raktáron
LED, GU10, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
LED, GU10, középfehér (3500 - 4500 K)
Raktáron
LED, globe és deco pipe, középfehér (3500 - 4500 K)
Raktáron
LED, dimmelhető, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
LED, meleg fehér (2700 - 3300K), globe és deco pipe
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
Középfehér (3500 - 4500 K)
Raktáron
LED, dimmelhető, ÖKOlógiai
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
LED, E27, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
LED, GU10, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
LED, meleg fehér (2700 - 3300K), globe és deco pipe
Raktáron
Energiatakarékos, LED, E27
Raktáron
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
LED, reflektor, GU10
Raktáron
LED, meleg fehér (2700 - 3300K), globe és deco pipe
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Világítással, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás