







Méretek 86×45×55 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Zöld Fém: Bézs - fa dekor Méretek Szélesség: 45 cm Ülésszélesség: 44,5 cm Mélység: 55 cm Ülésmélység: 40 cm Magasság: 86 cm Ülésmagasság: 48,5 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 4,2 kg Kialakítás Kárpitozott étkezőszék puha párnázással Időtálló design finom varrással Erős fémlábak porszórt bevonattal Lapraszerelt állapotban szállítva Stílus, amely ötvözi egyszerű formák és magas funkcionalitás. Fogadjon visszafogott kiegészítőkre, finom színek palettájára és természetes anyagokra. Kiváló kiegészítők a skandináv étkezőbe a örökzöld növények, színes terítékek és nagy fémlámpák. Skandináv enteriőr nem létezhet nagy ablakok és világítás nélkül, ami fényt biztosít a rövid napok során is. A kárpitozott étkezőszék Lava tökéletesen illeszkedik a skandináv ihletésű étkezőbe. Az egyszerű varrás és bézs lábak illeszkedjenek az asztalhoz fémelemekkel. Különböző színű székek az asztal körül remekül mutatnak. Ne féljen a változástól.
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 86 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 48,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Ülésszélesség | 44,5 cm |
| Ülés mélysége | 40 cm |

Kárpitozott, skandináv stílusú, szövet ülőrésszel
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
86×45×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
84×59×52 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 9 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 4 webáruházban

87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
99×59×47 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
85×62×65 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, skandináv stílusú
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
76×46 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
89×55×45 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
101×54×43 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
Álló
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
75×100×100-135 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
50 cm, ⌀ 45 cm, kerek, fém
Raktáron
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva