





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Designos mennyezeti lámpa.Csillagos égbolt hatás.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Mennyezet |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Fürdőszoba |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Kerek |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 85 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 1200 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Series | STARRY SKY Briloner |
| Gyártó | Briloner |

IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás

IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás

IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron
IP44, fali
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron

IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Függő, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás