






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri fali lámpa LED technológiával. A fény színének váltása a lámpán található kapcsolóval. Színhőmérséklet: 3000/4000/6500K.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Feszültség | 230V |
| Stílus | Egyéb |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Színhőmérséklet | 4000/6500/3000 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A teljes fényáram | 1800 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 125 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Alak | Négyszögletes |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Series | TRIANGLE Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |



Álló, talajba építhető
Raktáron


Álló, fém
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron

Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Függő, műanyag
Raktáron

Talajba építhető
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás

Fali
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Fali, bronz
Raktáron

Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, fém
Raktáron
Álló, fa
Raktáron
Fali
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron

Függő
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás